Co IT-týden dal: cestování, kuře Vindaloo


Helena > Pracovní týden je opět za námi a já vás vítám u shrnutí našich novinek. U mě se dny nesly v cestovních duchu. WUG měl 3 akce, v Písku, Brně a Karlových Varech. V Písku jsme po setkání zašli do indické restaurace, což byla má premiéra. Byla jsem předem informována o velké opatrnosti s volbou pálivých pokrmů. Zvolila jsem tedy cosi "lehce ostrého" a svůj krk jsem během požívání musela hasit dvěmi sklenicemi piva. Nicméně bylo to výborné. Při návštěvě Brna se podařilo spojit příjemné s užitečným a před meetingem jsem stihla navštívit brněnský autosalon. Oproti Ženevě velké zklamání. Prostředí jakoby neupravené, dle slov Martina Pavlise ani žádné hezké holky...Co se mi líbilo, byla účast složek integrovaného záchranného systému a jejich propagace bezpečnostních prvků. Jsem pro, aby bylo vidět, co vše se při nehodách může stát a proto jen víc akcí, kde je toto zdůrazňováno.


O minulém víkendu jsem v kině shlédla film Andělé a Démoni a byla jsem velmi spokojena. Jestli tedy počasí bude i o víkendu předvádět to co dnes, doporučuji vyrazit.


Tomáš > Týden v mém podání se nesl v přípravě podkladů pro nedávno vydaný TechNet Flash zpravodaj, kdy jsem si našeho blogovacího systému užil vskutku do sytosti (kombinace Live Writeru, a přesunu hotových textů z "Posts" do "Pages"). Dále jsem navštívil WUG v Písku na téma Home Server s Davidem Gešvindrem. Po meetingu jsme se výsadkovým způsobem (myšleno s otevřenými posuvnými dveřmi - cestou se na nás lidé dívali s podivem (:o))) ) přesunuli do indické restaurace, kde jsem začal narozdíl od výše zmiňovaného mojí kolegyní rovnou od konce (Helča je měkká, vrchol pálivosti, který je ochotna akceptovat, je přivonění si ke sklenici s feferonkami) - tedy kuřetem Vindaloo. Jednalo se rovněž o mojí první zkušenost a byl jsem velice překvapen, že Vindaloo je příjemné pálivou pochutinou (to samé se však nedalo říci v následujícíh dvou dnech, kdy se mi Vindaloo poměrně často připomínalo). Inu, poznávání nových věcí a kultur si žádá i své oběti.


V neposlední řadě vás chci dnes odkázat na MVP rozhovor s Michalem Altairem Valáškem. Věřím, že se nad ním pobavíte stejně jako já i někteří mí kolegové, jež měli tu možnost si rozhovor přečíst.


Radim> Já jsem téměř celý týden promarodil, takže jsem stihl jen jedno vystoupení na jedné konferenci a hlavně jsem se již nestihl zotavit do zítřejšího závodu, good luck vám všem odvážným, kteří jste již na cestě do velké náruče, která se zove IT Triatlon (Baron prášil). A k tomu kuřeti Vindaloo... první co se mi vybaví je Lister ze seriálu Červený trpaslík.


Ničím nerušený víkend přejí,


Helena, KFL (kdesi ve Vysokém Mýtě s Microsoft Bandem), Tomáš a Radim

Comments (0)

Skip to main content