Nejde o výkon, ale o odvahu: IT Triatlon. Do you TRI?Update: podle posledních informací, je celý okruh kolem veslařského kanálu osazen zbrusu novým asfaltovým kobercem, tedy výborná zpráva pro cyklistickou i běžeckou část! 


Mohu jenom doporučit: IT triatlon pro vás všechny, kteří se IT živíte (ať už v IT firmách nebo IT odděleních).


Vůbec se není čeho obávat, jde o tzv. sprint triatlon s tratěmi 700m plavání, 20km kolo a 5km běh. Loni měl tento závod výbornou organizaci a ještě lepší účast - přes 100 ajťáků, takový celkem velký "IT crowd" 🙂


Počítejte s tím, že z těch sta lidí je kolem 10 "profi IT triatlonistů", dalších 10 "profi hobby", potom 10 těch, kteří to "mají od přírody a bez velkého tréningu" a zbytek jsou naši kolegové, kteří si něco podobného chtějí jen vyzkoušet, takže když jste průměrný plavec (tj. uplavu 700m), tak se nemusíte bát, že z vody vylezete úplně osamoceni... ba naopak.


IT triatlon
13.6.2009 (sobota)
start ve 14h
veslařský kanál Račice u Roudnice nad Labem


Radim

Comments (6)

 1. Serža says:

  přesně víkend mezi 1/2ironmanem v Mělicích a celým ironmanem v Otrokovicích 🙁 to budu relaxovat…

 2. radim2 says:

  Seržo, pokud zvládáš Otrokovice, tak IT Triatlon pro tebe bude takové "vyjetí se" 🙂

  Radim

 3. Petr Kasl says:

  To jsou pořád samý individualistický disciplíny – lyžování, triatlon.

  Co takhle kolektivní sporty – mám pocit, že individualismus se propaguje až nezdravě. Takovej volejbálek, to je jiná. Nekontaktní a přitom kolektivní sport.

  Ale to se asi nedočkám.

 4. radim2 says:

  Návrh panu Kaslovi: tak něco zorganizujte, my to tu zpropagujeme 🙂 a zahrajeme si.

  Radim

 5. radim2 says:

  Už je to tak… pořád ležím s něčím, co ani můj doktor neidentifikoval, takže se závodu nezúčastním… Fakt mě to mrzí, letos jsem pomýšlel vysoko :). Tak ať to vyjde alespoň vám! Nebo na nějakých dalších závodech, rád se budu družit!

  Radim

 6. Petr Štěpka says:

  Triatlon byl super, akorát mě zaskočila jeho účastnická profesionalita 🙂 více než polovina super kola a triatlonové dresy 🙂 Ale brali jsme to sportovně 🙂

Skip to main content