Záznamy z Technet konference 2009 – online!


Nebojím se říct – konečně! Záznamy byly zpracovány, rozstříhány a konečně i uveřejněny na našem novém médiu MS TV. Jde o nový informační kanál postavený na platformě Silverlight, který programovali mí kolegové z vývojářské jednotky.


mstv_tnk09


Aby to ale nebylo jednoduché, pak vězte, že MS TV je rozdělena do dvou různých sekcí. Jedna je vývojářská, tam najdete screencasty a instruktážní videa na téma vývoje. Druhá, logicky, je určena vám, IT odborníkům. Právě tam najdete záznamy z konference a do budoucna řadu krátkých videí (ala screencastů) na nejrůznější témata kolem Windows Serveru, Windows klienta a spoustu dalších.


MS TV umožňuje celou řadu operací, ať už jde o stažení videa na lokální disk, popř. stažení prezentace, ale také odebírání RSS kanálů pro kategorie či pro určitého autora atd.! Zapamatujte si prosím adresu http://it.mstv.cz !


Pokud půjdete přímo na www.mstv.cz, dostanete se rovnou do vývojářského “oddělení”. Potom zvolte vpravo nahoře položku “IT odborníci”, abyste se dostali k “našim” záznamům. Anebo použijte, jak bylo řečeno, adresy http://it.mstv.cz, popř. http://www.mstv.cz/it.


Dobrou zábavu!


- KFL
 

Comments (0)

Skip to main content