Potřebujete více?


Běžně na Technet blogu nepřetiskujeme marketingové materiály ani informace o aktuálních nabídkách. Nicméně v tomto případě uděláme výjimku.


Otázka tedy zní - potřebujete více? Ptáte se čeho? Drtivá většina firem i jednotlivců má svůj vlastní web, webové aplikace, e-shopy, zkrátka cokoli, co dnes ve světě online "prezence" funguje. Pokud hostujete své stránky v klasickém sdíleném webhostingovém prostředí, můžete nezřídka narazit na limitace a omezení ze strany správce, které buďto nejdou vyřešit, anebo na ně musíte aplikovat kompromisní řešení, popř. hledat jinou variantu tak, aby vše fungovalo. Řešením podobné situace je potom vlastní server, který máte pod vlastní správou a kde si tudíž můžete dělat doslova co chcete. Jenže v dnešní době, kdy se snaží všichni šetřit, ani tohle nemusí být ideální cesta.


Jinými slovy - potřebujete více? Flexibility, kontroly, možností, škálovatelnosti, a to vše za přijatelné peníze? Společnost Microsoft spustila s několika hostingovými partnery nabídku virtuálních dedikovaných serverů (někdy též řečených virtual private server), které nabízí všechno to, o čem tu byla řeč, navíc za velmi příznivých finančních podmínek. Servery s OS Windows Server 2008 jsou virtualizovány nad technologií Hyper-V a nabízí díky nové architektuře webového serveru IIS7 a všech návazných komponent širokou škálu technologických možností. Od hostingu statických stránek v HTML, až po dynamický obsah tvořený v ASP.NET, PHP a dalších.


Pokud jste tedy v situaci, kdy řešíte problémy vašich online služeb a prezentací, anebo zvažujete co dál a kam se posunout, tahle nabídka by vám určitě neměla uniknout.


Link: http://www.microsoft.com/cze/windowsserversystem/hosting/default.mspx


- KFL
 

Comments (0)

Skip to main content