Co IT-týden dal: jaro je tady


KFL > Tento týden se z pohledu blogu mnoho neudálo. Radim vyvěsil článek o Confickeru a protože jde o důležité sdělení, nechali jsme ho na prvním místě až dodnes. Z toho jasně vyvodíte, že CITD série je možná ještě důležitější, když vytlačila i bezpečnostní hrozbu :). Kromě jiného už máme k dispozici záznam z Technet konference, takže během příštího týdne už se k němu dostanete, určitě je na co se těšit, zvlášť pokud jste nebyli na konferenci jako takové.


Po všech stranách už jde pouze o samá pozitiva. Jaro se snad konečně umoudřilo a přišlo, což mi ostatně potvrzuje vlahý vzduch tam venku .. za oknem .. mimo klimatizované prostory naší budovy. Moc fajn záležitost... proto přestaňte číst tenhle článek a vyražte ven :).Helena > Musím s mým drahým kolegou jen souhlasit. Teď jsem si byla venku pro oběd a počasí skutečně vyzývá k venkovním aktivitám. Když to dobře dopadne, ještě k večeru bych asi vytáhla kolo...Škoda sedět doma.


Co se práce týče, musím zmínit největší WUG akci v Brně. Včera se na přednášce Honzy Pilaře a Davida Gešvindra s tématem Windows 7 sešlo neuvěřitelných 130 hostů. Vyjímečně byla přednáška z kapacitních důvodů přesunuta do Hotelu Continental, což dodalo též svou atmosféru. Mimo to probíhala přednáška v Praze, kde jsem bohužel nemohla býti, tak doufám, že kluci sepíší nějaký feedback. Téma bylo budování moderní WiFi sítě ve firemním prostředí. NIc jiného zajímavého se neudálo, tudíž už též nebudu zdržovat.Krásný jarní víkend,
KFL a Helena

Comments (2)

  1. Michal Zobec says:

    můžu vědět kdy bude k nahlédnutí video z konferencí technet co byly v praze, brně a bratislavě? už je to skoro měsíc…

  2. KFL-MS says:

    michal> Uz je mame par dni, ale byly komplikace. Pristi tyden budou online :).

Skip to main content