Co dál?


Tuhle nás napadlo, že by nemuselo být od věci vytvořit tzv. tematické týdny. Tedy časové období, kdy budeme psát primárně o jednom tématu. Hned na začátku nás samozřejmě napadlo licencování, protože to je věrná stálice v průzkumech spokojenosti. Pár webcastů na tohle téma už vzniklo (viz sloupec vlevo), ale pořád to jasně není dost :). O Windows 7 píšeme v danou chvíli docela dost (díky Honzovi Pilařovi z píseckého WUGu) a chystáme se i na WS2008 R2 a potažmo pak Hyper-V V2. Ale co dál?


Dejte nám vědět, co by vás zajímalo. Bezpečnost? System Center? EBS? SBS? ISA?


Licenční týden už pomalu připravujeme, ale cokoli dalšího, co vám chybí, popř. o čem potřebujete informace, můžeme dát dohromady, dodat, sepsat, připravit, abyste to měli po ruce. Rádi vám vyhovíme. Nebo se o to aspoň pokusíme :).


- KFL
  

Comments (7)

 1. Jan Pilar says:

  Osobně by mě zajímala tématika nově chystaného Exchange Server. Jsou-li vůbec již známé nějaké publikovatelné informace. Na druhém místě je EBS. Zahrnuje téměř všechny stěžejní produkty – WS2008,SystemCenter,Exchange,SQL,TMG

 2. Jan Pilar says:

  A ještě bych dal větší prostor tématu Windows 7 :-))))))

 3. Pepek says:

  Když už bylo nakousnuto to zabezpečení, Bitlocker aj., co třeba téma návodu, tipů pro zabezpečení citlivých dat na USB, médiích CD/DVD, HDD, záloh – nejen pro IT, ale i smrtelníky?  

 4. Scarlaxx says:

  Zvazte tema kolem MS CRM 4. Slusnych info z implementaci nad timto SW je jako safranu.

 5. AS400 says:

  Doporučoval bych věnovat se i rodině produktů SCE.

  (zrovna teď bojuji s SCE 2007 a naříkám nad tím, kolik variability mi dávalo SMS2003 a jak šíleně ořezaný a kompaktní je SCE 2007 – minimálně v kategorii centrální instalace a distribuce balíčků)

 6. Jan PilaÅ™ says:

  AS400>nebude to tím, že nástupcem SMS2003 je SCCM a ne SCE? SCE je jen derivát SCCM a SCOM kvůli cenové přijatelnosti? Ale dohadovat se nebudu 🙂

 7. AS400 says:

  nechci se dohadovat.

  SCE, SCCM, SCVMM, SCDPM, SCMDM, SCCP, SCSM………

  Samej System center, částečně se překrývající. Právě proto by debaty na téma SCxxxxx byly velice užitečné

Skip to main content