Co IT-týden dal: cestování, ditto, nuda a sníh


Helena >  Zdravím všechny naše milé čtenáře. Dnešní "bulvární plátek" bych začala vysvětlením, proč jste minulý týden neměli svou "pravidelnou dávku emocí" :-). KFL měl dovolenou, já cestovala mezi teambuildingy Microsoft Student Partner a WUGu a Radim s Tomem jaksi zapoměli, že je pátek a že by vám mohli napsat pár písmenek. Tak se na nás nezlobte a věřte, že tato chyba se bude opakovat maximálně jednou za deset let. Osobně jsem měla uplynulý týden velmi příjemný, byť trochu hektický. Minulý týden jsem v rámci jednoho teambuildingu absolvovala poprvé v životě návštěvu vinného sklípku a všem to mohu vřele doporučit. Bylo to perfektní. Všichni jsme skončili jen v báječné náladě a bylo dobře. V pátek potom následoval teambuilding s WUG, kde tekl proudem pro změnu hlavně plzeňský chmelový mok a bylo opět veselo 🙂 O víkendu pak následoval hlavně odpočinek. Včera jsem byla na přednášce o Windows 7 a byl to zážitek. Kluci (Jan Pilař a David Gešvindr) předvedli skvělý výkon a jejich 2 plátna, názorné ukázky a vtipný způsob podání měly úspěch. Konec byl naplánován na 20 hod a končili jsme ve 21.40. I to svědčí o zájmu ze strany diváků a o dobrém tématu. (Kluci budou mít i další meetingy, tak kdybyste je chtěli vidět v akci, neváhejte se podívat na www.wug.cz ) Dnes, v krásné sněhové romantice, mě čeká cesta na meeting do Liberce, tak mi držte palečky, ať neskončím někde v závějích.


Tomáš > Já jsem nezapomněl, jen minulý pátek byla má "deadline" pro zadání všech nominací a renominací, s čímž jsem skončil cca v 16:30 a pak jel na WUG akci v Brně. Sypu si popel na hlavu (:o))). Tento týden se v mém případě nesl v přípravě akce pro MVP v Polsku, kam za chvíli vyrážím (v době vydání tohoto příspěvku už budu na cestě). Takže nic než samá koordinační činnost. Faktem je, že jsem zvědavý při současném počasí, jak moc zábavná má cesta dnes bude. Cílem je Krakow a v sobotu dopoledne pak městečko Kazimierz Dolny (cca 265 km od Krakowa). A v neděli zpět. Tak držte palce ať nikam nezapadnu (teď jsem se podíval na konec Helčiny věty, fanděte proto nám oběma(:o)) ).


KFL > Já zase trapně zopakuju, že se celý můj týden nesl v duchu Technet konferencí, plus ještě pár dalších maličkostí. Nikde jsem necestoval, ale na víkend se chystám do Karlových Varů (prý je tam taky sníh :). Víkend bude také pracovní. Nuda, co? :))


Radim má volno a tak vám přejeme krásný a zasněžený víkend,
Helena, Tomáš a KFL
 

Comments (2)

  1. Chrasty says:

    Skončit v závěji v Liberci není momentálně žádný problém., já tam končím už když vyjdu z domu:-)

  2. Pepek says:

    Chtěl bych poděkovat Helče spojce Meisnerové a Petrovi, kteří to nevzdali a včera do postkalamitního Liberce na WUG dorazili i s dárky. Díky moc.

    Petr Pecháček, WUG Liberec

Skip to main content