Technet konference 2009 – registrujte se!


Zhruba za 3 týdny vypuknou Technet konference 2009. Jedno z největších setkání IT odborníků u nás, kde není nouze o nové informace, kvalitní prezentace, dema, zábavu a samozřejmě i tzv. socializaci, neboli potkávání známých :). Přípravy akce jsou v plném proudu, ladí se detaily, technika a všechny nezbytně nutné věci, které jsou pro celou akci klíčové. Tohle jste už ale možná četli...


Nejdůležitější novinkou je možnost registrace pro čtenáře Technet blogu!


A teď zásadní informace, které vás budou zajímat :).


Kdy a kde?Program? • Úvodní slovo

 • Virtualizace: Infrastruktura Hyper-V

 • Virtualizace: Management Hyper-V

 • Představení MS Surface

 • EBS/SBS2008: Dokonalé řešení pro malé a střední firmy!

 • Novinky ve Windows7 a WS2008 R2 + Bezpečné prostředí s MS Forefront

 • Slosování o ceny a závěr

Kdo?


Nebudou chybět kvalitní prezentující! Potkáte určitě technické specialisty z Microsoftu - Honzu Drymla, René Klča, Ondru Výška. Za komunitu MVP vystoupí oblíbení speakeři - Martin Pavlis a Miroslav Knotek.


A dál?


Chybět nebudou ani doprovodné služby a program. Těšit se můžete mimo jiné na MS Surface, relaxační a herní zónu, občerstvení, jídlo, a samozřejmě nebudou chybět stánky partnerů. Novinkou bude stanoviště Technetu kombinované s tzv. "Ask the Experts". Stálá služba lidí, kteří zodpoví dotazy na nejrůznější témata, ať už jde o licencování, Technet či technický problém. Na stejném místě potom budou vždy dostupní i prezentující k zodpovězení dotazů, které vás napadnou v průběhu přednášek.


Časový harmonogram počítá s prezentacemi v rozmezí 10 - 17 hodin, každá v délce 75 minut, přičemž závěr celé akce je v 17:30 h. Další detaily najdete na www.technetkonference.cz.Přijďte, těšíme se na vás!

IT Pro tým ČR/SR + celá realizační parta 🙂
  

Comments (5)
 1. Karel says:

  Zdravim,

  je nejak poreseno, aby se konference neucastnili zajezdy stredoskolaku ? Tech deti na minule konferenci bylo proste moc.

 2. KFL-MS says:

  Karel> Zakazat jim ucast nemuzeme :), ale byla prijata opatreni, ktera snad pomohou udrzet rad a poradek na cele akci :).

 3. Gorog says:

  To mate 2x surfage? Tzn. bude moznost si ho omakat i v Brne?

 4. Gorog says:

  Beru zpet je to kazde v jinej den.

 5. kfl @ mobil says:

  Ano, surface bude k dispozici ve vsech trech mestech, kde TNK budou 🙂

Comments are closed.

Skip to main content