Co IT-týden dal: KFL už chce psát, pijan a kachna


Tomáš > Krásné dobré páteční odpoledne. Nebýt toho, že mě KFL prudí, abych už sakra něco napsal, byl by dnešní den velice příjemný. Ale já mu to odpouštím, má vám toho tolik co říct, že už se nemůže dočkat. Minulý týden se v mém případě nesl ve znamení virózy a výpadku. Tento týden se díky předchozí větě nesl zase ve znamení řešení nakupených e-mailů, slavení a poslavících příznaků. Vysvětlím proč. Pokud jste chtěl někdo zajít ve středu večer do klubu Lávka u Karlova Mostu a oni vás namísto toho vyhodili, vězte, že příčinou byl náš firemní večírek. Opět jsem mohl křepčit na MS Band zezadu rytmicky podporovaným samotným KFL, ale hlavně - mohl jsem tomuto mladému nadějnému bubeníkovi taky pořádně zafandit. Takže po každém dohraném songu jsem křičel: Karle pojď! Karle bubnuj! Karle!!!!! (nedivte se, po pěti skleničkách sektu, pěti Cuba Libre a degustaci džberu s Mojitem jsem měl na podobné avantýry nárok). Musím rovněž podoktnout, že už se KFL při bubnování tak hloupě nešklebí a nezubí (i když..), ba dokonce jeho hra je rok od roku lepší (:o))). Jestli někdy budete mít v budoucnu možnost MS Band potkat a poslechnout si jej, určitě mi dáte za pravdu.KFL > Tomáše jsem opravdu poslední hodinu neustále bombardoval, aby už konečně něco napsal, protože se blíží druhá hodina, tedy doba, kdy vydáváme náš pokusný odlehčený obsah (který se mimochodem drží se čteností vždy nejvýše). Nakonec to zvládl, za což mu patří dík.


U mě teď bude do března trochu stereotypní výplod o tom, jak letošní řešíme Technet konference, a nejinak tomu bylo i tento týden. Už máme prakticky hotový program, v nadcházejících týdnech bude v provozu web a budou odcházet pozvánky. Z minulého týdne máme pár názorů na jídlo a zábavu, dostal jsem na toto téma i několik zajímavých e-mailů, tak uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.


Nu a kromě toho mi k tomu přibyl výstup naší firemní kapelky na novoročním večírku a nutné zkušební cykly, plus příprava hands-on-labu, kde právě teď sedím, zatímco 40 lidí kliká nasazení IIS7 s nejrůznějšími doplňky za pomoci Microsoft Deployment Toolkitu, to vše v prostředí Hyper-V.


K večírku a párty musím říct jen tolik, že jsem si zase zajezdil Transitem a v doprovodu dalších nakládal/vykládal “vercajk” jako správný bedňák a tudíž jsem nepožil, na rozdíl od Tomáše, žádných lihovin. Vystoupení jsme zvládli nadmíru dobře a musím složit poklonu našemu kapelníkovi, který zaskakoval jako basista (ačkoli na basu hraje krátce) a šlo mu to výborně :). Byla to legrace.Helena > Dnešním dnem končící týden byl pro mě v cestovním duchu. Ve středu jsem byla na WUG ve Žďáru nad Sázavou, kde nás s kolegou večer potkala pořádná sněhová vánice. I přes nepřízeň počasí jsme se ovšem pozdě večer úspěšně přemístili do Brna. Čtvrtek jsme zahájili přednáškou v MS inovačním centru pro vývojáře o WPF a Databing, a později odpoledne WUG s tématem licencování v podání Kamila Juříka. S našim přednášejícím jsem ještě stihla pracovní oběd v restauraci Pod radničním kolem, kde jsme si dali fantastickou posvícenskou kachnu. Pokud někdo holdujete této lahůdce, mohu vřele doporučit. Večer pak návrat do Prahy. Dnes pracuji z domova a tak vás zdravím z pohodlí gauče :).


Radim se učí na nějakou zkoušku, a tak vám přejeme krásný víkend alespoň my..
Tomáš, KFL a Helča

Comments (0)

Skip to main content