Co IT-týden dal: a hlavně komu co dá!


KFL > Tento týden v rychlosti: pondělí (záplava soutěžních e-mailů), úterý (zubař), středa (dovolená), čtvrtek (zubař) a pátek (soutěž).


A teď už k soutěži a vyhlášení!


Zadání bylo víceméně velmi jednoduché – přetextovat píseň Sladké mámení tak, aby obsahovala klíčová slova z IT branže a MS technologií.


Ze začátku se zdálo, že nikdo nechce soutěžit. První příspěvek dorazil asi hodinu po vypsání klání, ale pak bylo ticho po pěšině. Nakonec ovšem všechno dobře dopadlo, zvlášť v pondělí před uzávěrkou dorazilo něco málo výtvorů, a to včetně dvou MP3ek, takže se nám ve finále sešlo přes deset uchazečů.


Po důsledném zkoumání textů, rytmiky, provedení, vtipnosti a celkově originálnosti pojetí můžeme dnes vyhlásit vítěze. Bude jich celkem pět, ale protože jsou Vánoce, rozhodli jsme se ocenit ještě další tři místa malým dárkem za účast. Celkově tedy bude 8 ohodnocených míst. Tak jedem! 1. místo – Jiří Beneš s přítelkyní (Windows Vista Ultimate SP1)

 2. místo – Petr Pecháček (WD Passport 250 GB)

 3. místo – Tomáš Jartymyk (Microsoft LifeCam VX-7000)

 4. místo – Přemysl Vavroušek (USB rozbočovač Axago)

 5. místo – Petr Vlk (USB rozbočovač Axago)

 6. místo – sirDestructioner (4 GB flash-disk)

 7. místo – František Zelina (4 GB flash-disk)

 8. místo – Pavel Sýkora (4 GB flash-disk)

Vítěznou MP3 si můžete stáhnout, stejně jako MP3 od Pavla Sýkory (stahujte), u které je nutno především ocenit provedení a odhodlání autora :). Prvních pět vítězných textů si můžete přečíst v tomto dokumentu. Uvedené autory prosím, aby mi poslali kontaktní údaje, popř. napsali termín, kdy by si pro cenu přišli k nám na pobočku :).


Disclaimer: Protože jsou vítězná místa založena na subjektivním hodnocení naší poroty, nelze proti finálnímu pořadí nijak protestovat a musí být bráno jako definitivní ;).


Tímto děkujeme všem hráčům za účast, vítězům blahopřejeme a budeme se těšit na další soutěžní klání v nadcházejícím roce…


Radim> Já jsem zase pro změnu celý týden "vyšíval" na aktivitách kolem naší IE záplaty, tedy články, emailingy na parnery a zákazníky, interní telefonáty/emaily, apod. Jen pro zajímavost, celé to začalo telefonátem z našeho MSRC týmu ze soboty na neděli ve dvě ráno, a pak už se to "táhlo" až do včerejšího večera... nová záplata byla "porozena" pouze 9 dnů po jejím veřejném odhalení.


Krásné Vánoce, hodně klidu, pohody, a především zdraví i štěstí do roku 2009 vám přejí:
KFL, Tomáš, Radim, Helena
….a vůbec celá ta naše povedená partička lidí z českého i slovenského Microsoftu 🙂

Comments (6)

 1. Jan Pilar says:

  Vítěz je vskutku oprávněný – super text… :-))))

 2. Jan Pilar says:

  8. místo je ale úplně nejvíc…

 3. Kazzan says:

  První místo opravdu SKVĚLÁ práce ve výborném závěsu 3. místa 🙂

 4. Premysl Vavrousek says:

  Tož tedy díky za ocenění. Kontakt pošlu a chválím ostatní soutěžící ;).

 5. al says:

  pokud se nekdo probudil ohledne IE bug ze soboty na nedeli tak to nechapu

  uz ve ctvrtek vecer bylo jasne ze je zde ohrozeni, v patek vyslo prvni info. Porad to neni kompletne vyreseno.

  Kybych o tom sam zakazniky neinformoval tak se to od nikoho nedozvi. Vetsina rekla ze udelaji rozhodnuti zda IE dale pouzivat.

 6. radim2 says:

  To al> Ja bych zase nechapal, kdyby nekdo zareagoval okamzite, jak z pohledu organizace/koordinace, tak z pohledu "ukvapenosti", zde 10x vice plati "dvakrat mer a jednou rez".

  Ale vas zakaznik se o tom dozvedel – prave od vas (za to diky), a to je dulezite. Nemame v databazi celou CR :). Komunikace je zalozena na partnerech a dalsich prostrednicich.

  Mimochodem, nedovedu si, na teto urovni ohrozeni (neslo o nic zdrcujiciho), aby se o tom informovalo vice – informace vysla na vsech klicovych i regionalnich online portalech i denicich, informovaly o tom 3 televize, my jsme o tom poslali emaily na partnery, security kontakty, nase zakazniky, se kterymi mame primy vztah, podrobne informace vystavili na webu a mnohe dalsi… Porad malo? Tedy schuti do nektere jine platformy, ktera o svych chybach neinformuje vubec! 🙂 http://www.zive.cz/Bleskovky/Nova-verze-Firefoxu-305-osm-bezpecnostnich-oprav-tri-kriticke/sc-4-a-144931/default.aspx

Skip to main content