Co IT-týden dal: samá nová místa, noví lidé


KFL > I tenhle týden jsem jezdil. V pondělí to byla návštěva UTB ve Zlíně (krásná, nová budova s hitech učebnou), kde jsme pokračovali v započaté akademické roadshow. Pokračovali jsme posléze v úterý v Plzni na ZČU a kolegové potom ve středu ještě jeli do Olomouce. To jsem zůstal v Praze. Dnes odpoledne se jede do Brna, ale i tam chybím, protože mám už měsíce naplánovanou jednu akci na dnešní večer.


Včera jsem byl v Karlových Varech. Probíhal tam historicky první meeting nové pobočky WUG a tudíž jsem tam nemohl chybět. Musím říct, že i když návštěvníků bylo poskrovnu, celkově mám z Varů dobrý dojem. Krásné prostory krajské knihovny a schopní organizátoři dávají záruku, alespoň věřím, kvalitního rozvoje v lázeňském městě a regionu. Příští rok budeme, myslím, příjemně překvapení.


Pár obrázků:


 wugkv2    wugkv3


Příští týden už nikam nejedu, sláva! 🙂 Ne že by mi cestování vadilo, ale přecijen za poslední dva týdny toho bylo dost. A taky mám pár restů, které musím dodělat. Například čerstvé vydání Technet Flashe, které se k vám přiřítí během nadcházejícího týdne. Inu, stále dost práce :).


Mimochodem – vánoční soutěž má prozatím velmi slabou účast. Tak malou, že začínám pochybovat o statistikami reportovaném množství čtenářů, kteří Technet blog navštěvují a čtou. Copak se z těch pár tisíc návštěvníků nenajde několik kreativců? Nestyďte se a soutěžte! Jinak nám zbydou ceny a propadnou. A příště už žádnou soutěž pořádat nebudeme :).Helena > Hlásím se z podpeřiny se zánětem průdušnice. Že se podobná příšernost vyklube z nachlazení, to jsem netušila. Ale musím zase říci, že mít nařízeno hodně spánku paní doktorkou není až tak špatné :-).


Nicméně včera jsem, ještě „živa“ , zvládla návštěvu pobočky WUG v Hradci Králové. Poznala jsem místní organizátory a prostředí a musím řici, že se mi u nich moc líbilo. Poprvé jsem také figurovala coby řidič a „delegát“ prezentujícího – Martina Pavlise. K řízení zatím nemám vztah jako Tomáš nebo zbytek místní partičky, takže to pro mě byl spíše křest ohněm. Ovšem v pořádku jsem dovezla svou posádku zpět domů a to je podstatné. Moc ráda bych poděkovala i Tomášovi za to, že jel s námi a fungoval jako psychická podpora :-), i když měl původně jiný program.


Ve středu jsem byla na meetingu pražské pobočky WUG, kde jsem si poprvé při akci užívala nádherné prostory OKsystemu, který jsem si den před tím kompletně prošla. A kromě toho jsem se jako správné něžné stvoření věnovala i pečení cukroví a příprav na Vánoce – ostatně, kdo dneska ne, že? Toť můj týden.


Krásný zasněžený víkend přejí,
- KFL (t.č. v kanceláři)
- Tomáš (t.č. v Datartu v Letňanech)
- Radim (t.č. kdesi na Moravě)
- Helena (t.č. doma v posteli se zánětem průdušnice)
- a zbytek IT Pro týmu

Comments (2)

  1. Bouška says:

    Malá poznámka. Naše firma se nejmenuje OK Systém, ale OKsystem. A našemu vedení na tom záleží ;-).

Skip to main content