Helena Meisnerová, naše/vaše nová kolegyně


Dámy a pánové, dovolte mi představit našeho nového člena týmu, Helenu Meisnerovou, která se stává naším novým Community leadem, tedy naší "spojkou" mezi komunitami a Microsoftem.

  hm
   Helena Meisnerová

Vy, co znáte Tomáše Kosána, který tuto práci donedávna zastával, jistě víte, že Tomáš se nyní specializuje jen na MVP a to jak v ČR, SK, Polsku, tak i v Maďarsku.


Tímto mi dovolte poděkovat Tomášovi za dosavadní práci v oblasti komunit, dále zůstává členem týmu, a zároveň popřát hodně úspěchů Heleně, která plynule naváže a jistě vnese do všeho dění novou a čerstvou energii :).


Celý IT Pro tým naleznete zde.Radim
IT Pro Audience "člověk"

Comments (15)

 1. Kazzan says:

  Tož tedy ať se v nové práci daří a libí po všech stránkách a gratulujeme 🙂

 2. Jan Pilar says:

  Velká gratulace novému leadovi komunit. Hodně štěstí a pevných nervů s námi WUGáky :)))).

 3. e-Jirka says:

  Hodně štěstí v nové práci, ať se líbí a dlouho vydržíš 🙂

 4. Miroslav Pragl says:

  Vitame Te na palube, Heleno!

  MP

 5. Vladislav Havel says:

  Mám poškozené CD Win. XP Profi. Key: QDDQ3-4MKB8-R8TYQ-DK6PY-9FCTT. Kde mohu sehnat nebo stáhnout nové ? Děkuji.

  PC – Ser. Nr. YSSH005798

  vladislavhavel@seznam.cz

 6. mikrosoft outlook exsprees says:

  nejdou mi vybírat a odesíjat zprávy, Vždy se mi ukazuje při odeslání a vybírání zpráv :chyba   a nějaké čísla.Prosím mohla by jste mi pomoci s tímto problémem?Moc děkuji.

 7. Oldrich Panak says:

  Dobry den,mam na notebooku Windows Vista Premium a jsem snim nespokojeny je mozne na licenčni kod windows vista premium nainstalovat treb win xp pro.pokud je to mozne a legalne nainstlovat Xp pro.dekuji za odpoved.

 8. KFL-MS says:

  Oldrich Panak> Dobry den, mam tu odpoved od kolegy Lukase Krovaka, ktery ma Windows Vista takrka na starosti..

  Lukas Krovak:

  Bohužel, možnost downgradu na Windows XP Professional nabízejí pouze OEM edice systému Windows Vista Business a Ultimate. Ostatní edice tuto možnost nemají a není tedy možné provést instalaci systému Windows XP na počítač s licencí na systém Windows Vista Home Basic nebo Premium.

  Existují určité možnosti, jak můžete zlepšit celkový výkon svého počítače se systémem Windows Vista:

  1. V případě, že máte pouze 1GB RAM, doporučuji zvážit nákup dalšího paměťového modulu o velikosti 1 nebo 2GB – ceny se v současnosti pohybují mezi Kč 350-500 s DPH.

  2. Ověřte, zda-li všechny programy, které se spouštějí po startu počítače skutečně potřebujete. V případě, že některý z programů nepoužíváte, zvažte jeho odinstalaci nebo zakázání jeho automatického spuštění na pozadí po spuštění počítače.

  3. V případě, že máte málo RAM, ověřte také, zda-li potřebujete všechny miniaplikace postranního panelu a v případě, že jsou tam miniaplikace, které nepotřebujete, vypněte je.

  4. Ověřte, že máte dostatek volného místa na pevném disku, v oddíle, ve kterém máte nainstalovaný operační systém. Malé množství volného místa, typicky pod 5GB může mít negativní vliv na odezvu systému.

  5. Pravidelně defragmentujte systémový disk a odinstalujte nepotřebné programy ze svého počítače.

 9. Sebelík Aleš says:

  na internetu kdyz si chci prohlednout stranku tak tam musim zadat heslo jako spravce,jak mam toto heslo vypnout.Aby se my to nezobrazovalo.diky

 10. KFL-MS says:

  Sebelik Ales> A kde vam to heslo vyskakuje? Obratte se nejlepe na toho, kdo vam pocitac spravuje nebo zna jeho nastaveni. Z takto polozeneho dotazu nejsme schopni nic vyzkoumat. Prip formulujte dotaz jinak a idealne s vetsi specifikaci – co, kde, kdy, jak?

 11. ahoj,co to je,když nemám flash plugy???prosim pomozte mi!§

 12. KFL-MS says:

  sany> Lze ho ziskat na strankach vyrobce – Adobe. Presneji na http://www.adobe.com/downloads/

 13. KFL-MS says:

  sany> Lze ho ziskat na strankach vyrobce – Adobe. Presneji na http://www.adobe.com/downloads/

 14. Jiri Perina says:

  Vážená paní Meisnerová,

  už více jak měsíc mám problém s aktualizací PC.Stále mi to píše,že chyba kódu je 80240016.Nevím si s tím rady.Můžete mi prosím nějak pomoci?

  Děkuji

  Perina

  meil-perinaj@seznam.cz

Skip to main content