TechNet Flash s důrazem na virtualizaci a lidé, kteří se na něm podílí


Vážení čtenáři,
fakt to letí a už přiravujeme další TechNet Flash zpravodaj (přímá registrace), jako vždy jde o náš vlastní produkt (mnohé další státy jen překládají/z velké části používají US verzi).
To my NE! 🙂 Ale abyste "nekupovali zajíce v pytli", starší vydání naleznete v archivu na stránkách zpravodaje. (většinou poslední číslo ke zhlédnutí volně - na stránce klikněte na obrázek, ostatní jsou přístupná v archivu - nutno mít Live ID). Starší vydání TechNet Flash zpravodaje


Microsoft TechNet


A na co se můžete těšit:  • důraz dle tématu bude kladen na virtualizaci v podání MS

  • a dále ve zpravodaji naleznete min. 3 odborné články (přebrané, v češtině) na téma Windows Vista

  • článek na téma HPC a licencování

  • a jako vždy, mnohé víc

Tímto chci také poděkovat vám všem, kteří do TechNet Flash zpravodaje přispíváte - nerad bych tu jmenoval, abych na někoho nezapomněl... a nebo víte co? Budu!
Markéta Wenigerová 

Jde o naši externí kolegyni Markétu Wenigerovou, která celý zpravodaj dává dohromady, firmy Daquas a Sprinx Systems, kteří přispívají články na téma licencování a High Performance Computing - mimochodem opravdu odborníci v tom, co dělají. Kamarády ze Žďáru nad Sázavou (WUG), především Marka Šimkovského za HW recencze a Trošku z historie společnosti Microsoft, s nimi také Honzovi Šteberlovi za Hej, mistře skriptíku, Knižní tipy a jazykové korektury Technet portálů a vůbec téměř vše na co my ostatní zapomínáme 🙂 . V neposlední řadě také nezávislému konzultantovi Tomáši Přibylovi, který píše výborné věci o bezpečnosti a to nejen z pohledu MS, ale obecně, což je o to cennější!

Ze zaměstnanců Microsoftu mohu jmenovat kolegyni Ivonu z našich lidských zrojů, která neúnavně dodává nabídky na technické pozice, klukům na technických pozicích a MVPkům kteří píší odborné články. KFLmu za virtuální laby, Nej z TechNet Blogu, publikaci všech článků zde na blogu, jazykovou korekturu mojí maličkosti :o) apod., v neposlední řadě i Tomášovi Kosánovi za celou MVP a komunitní sekci.

Teda, ani jsem si neuvědomil, že je tolik lidí, kteří se na tvorbě zpravodaje podílí... Ještě jednou díky všem a pokud jsem na někoho zapomněl - určitě napište, doplním.


Marek Šimkovský

Za IT Pro tým,
Radim

Comments (0)

Skip to main content