Co IT-týden dal: Honzo vše nej, stařík KFL 7


Tomáš > Tento týden jsem si začínal připravovat podklady pro nominace a renominace MVP a následující dva týdny budu “datlovat” asi 40 renominací a nových nominací do našeho interního toolu. Jen pro představu - nad jedním kandidátem strávím cca 1 hodinu času, což implikuje přinejmenším 40 následujících hodin strávených nad všemi (re)nominacemi. A teď telegraficky další události:


Včera měl jeden nejmenovaný kolega z písecké komunity narozeniny a já jsem mu slíbil, že ho “prásknu” dneska na blogu. Takže Honzo, vše nejlepší ještě jednou (:o))).


Včera mi také KFL poprvé ukázal Windows 7, zatím jen narychlo a zevrubně, takže svůj názor jsem si ještě neudělal (:o))).


Také prosím vemte v potaz nejnovější naše aktualizace systému - viz Radimův článek z minulého pátku.


Jo a pokud jsme minulý týden v pátečním příspěvku zrovna nesršeli vtipem, berte to prosím s rezervou. I my jsme jen lidé z masa a kostí (:o))).


 


KFL > Ano, jsme lidé z masa a kostí, což jsem si v uplynulých sedmi dnech dokázal hned několikrát. Nejprve v sobotu ráno, kdy mi moje schánka připomněla bujarý páteční večer, potom jsem na to myslel taky v pondělí, úterý, středu i čtvrtek, a koneckonců i dneska, když jsem opět lezl zdevastován ze sportovního zařízení. Ale dost o tom. Jsme zkrátka zcela normální .. tedy až na ty úchylky, které tu občas předvádíme :).


Tomášovi jsem opravdu mimo jiné ukázal i Windows 7, které jsem si nainstaloval na svůj (od středy) starší HP notebook. Vypadají velmi dobře a to je zatím všechno, co vám řeknu, protože jsem neměl příliš času si s nimi hrát. Řešil jsem detaily několika akcí, píšu jeden článek o IE8, dotáčím screencasty na Hyper-V, chystám jednu spešl prezentaci, k tomu zítra odlétám do Barcelony na IT Forum 2008 a navíc bych měl ještě vymyslet vánoční soutěž o zajímavé ceny :). Loni jsme si trochu pohráli se slovíčky, letos by to mělo být o něco složitejší. Pokud máte nějaký nápad co a jak, a samozřejmě nemáte problém se tím předem vyloučit z klání :), dejte vědět.


O Windows 7 tedy budeme psát více v nadcházejícím období, vydržte. Během příštího týdne se můžete těšit na průběžné zpravodajství ze Španělska a největší evropské IT akce.


Hezký a klidně strávený víkend vám přejí,
Tomaash + KFL + Radim (kdesi ledaskde kdekoli někde pryč)

Comments (3)

 1. Jan Pilar says:

  Tak já moc děkuji ještě jednou za přání a také za nezveřejnění mailové adresy tomaashovi :).

  To KFL: šťastný let a nezapomeň na slušné vychování :)))

 2. LC says:

  Tento týden jsem si začínal připravovat podklady pro nominace a renominace MVP a následující dva týdny budu “datlovat” asi 40 renominací a nových nominací do našeho interního toolu. Jen pro představu – nad jedním kandidátem strávím cca 1 hodinu času, což implikuje přinejmenším 40 následujících hodin strávených nad všemi (re)nominacemi.

  To s tim nesmite OBCHODOVAT jako s bramborami na kila. Nebo se mylim? Poucte me. Ne nerozumim a nechci rozumet  vyssim cilum ani ucelum, ktere sveti prostredky.

 3. LC says:

  to zalezi co chcete,

  *muze to byt vtipna podivka z oblasti IT (zadani poctu slov)

  *muze to byt fograficka soutez -s ruznymi kategoriemi foto z oblasti IT

  *muze to byt krizovka s tajenkou, jednotlive polozky muzou byt zakodovany takze je potreba je dohledat pres zadany vyhledavac (napr jako bigsnapsearch s dnesni otazkou, co bylo bylo v 1830 povazovano za medicinu, horcice nebo kecup)

  *zprogramovani neceho

  *nalezeni ruznych indicii na ruznych strankach treba slova, ktere vyjadruje obsah daneho clanku, kdyz se slova daji dohromady daji dohromady vetu, citat…

  *naresleni obrazku s pouze vyuzitim textoveho editoru a alfanumerickych znaku (obrazek vznika slozenim znaku)

Skip to main content