Co IT-týden dal: KFL@Z, Vánoce na krku


Tomáš > Předem mi dovolte se lehce navézt do mého milého kolegy KFLa. Onehdá tu psal, jak se snažím pokořit limity jistého velkoprostorového vozu. Fajn, stalož se. Nicméně, když jsem tento týden slyšel, jak samotný KFL jezdí se svým vozem (z určitých důvodů opatřených značkou "Začátečník" na dveřích od kufru), pak mě napadá příměr: "Hoď kamenem, kdož jsi bez viny" (:o))). Tak doufám, že adresát nepřinese šutr a nevysklí mi usměv.


U mě se tento týden neudálo moc věcí, které by stály za zmínku. Z Polska jsem si přivezl virózu, takže jsem přes víkend a pondělí odpadl, a zbytek týdne jsem bojoval s došlými maily a resty. Slíbil jsem fotografie z Polska, tak se podívejte na pár z nich (:o))):


Místo konání konference - Stalinův 8 dům A konference zevnitřTypická Varšava - čtvrť na druhém břehu se jmenuje Praga Staré město Varšavy - ve skutečnosti staré asi jen 60 let


 


KFL > Tomáš se tu do mě tak pěkně navezl, tak musím odpovědět. Ano, okolnosti provozu na D1 mě několikrát donutily zvýšit rychlost mého drobného přibližovadla (se Z-kem na zadním skle, které je tam kvůli mé ženě), ovšem je tu jeden drobný rozdíl. Zatímco konstruktér Tomáš dosáhl téměř rychlosti zvuku v okolené krabici, já dosáhl jisté rychlosti ve voze, jehož psaná maximálka leží o 40 km/h výše. A to je rozdíl :). Rozdíl je také v tom, že já rychlosti dosáhnout musel, abych se udržel v levém pruhu D1, který přede mnou "čistil" pán ve velkém Mercedesu se čtyřmi stejnými čísly v SPZ a který za mnou uzavírala kolona dalších X desítek vozů, které se snažily o to samé. Zkrátka - já byl donucen okolnostmi :).


Abychom tu ale neřešili pořád naše nudné ježdění... Tento týden byl pro mě ve znamení přípravy na pravidelnou akademickou roadshow a kromě toho ještě virtualizační akce, které se chystají před Vánoci. Začátkem listopadu navíc budeme opět v Barceloně na IT Fóru, takže jsem ještě řešil rozplánování povinností v přímořském městě. Inu, bude toho dost, další ježdění 🙂 a spousta přednášek. Do toho mě napadá - opět se blíží Vánoce, je naprosto nehorázné, jakým tempem ten čas letí! Před svátky si na vás nachystáme opět nějakou hezkou soutěž, letos tedy o něco těžší, protože loni jsme dostali několik připomínek k tomu, kterak to bylo všechno lehké. Pokud máte nějaký originální nápad, jak soutěžit, určitě nám ho pošlete, rádi to zvážíme a třeba i zakomponujeme. Jen nezapomeňte, že pokud se tak stane, vyřadíte se automaticky z klání ;).


 


Užijte si víkend, zima se blíží :).
Tomáš a KFL (Radim se poflakuje někde v Brně)

Comments (2)

  1. rejpal says:

    KFL: jenom jedna otázka? Opravdu v příměstském městě.

  2. KFL-MS says:

    rejpal> Eh, to patecni odpoledne. Primorskem, samozrejme :). Diky!

Skip to main content