Hardwarové novinky


V poslední době se HW produkty v Microsoftu roztrhl pytel. Některé ještě nejsou ani na našem trhu, ale nebude na škodu si je trošku zrekapitulovat, připomenout :-).


Arc™ Mouse


arc_mouse


Revoluce – i takto lze nazvat tuto notebookovou myš. A čímže je tak revoluční? Arc™ Mouse je dokonalým kompromisem mezi pohodlím a úsporou místa. Zhruba v polovině těla myši se nachází otočný kloub, kterým myš „přeložíte“ a dostanete se tak na 60% její původní velikosti. Do zadní části poté ještě uložíte mikro USB přijímač. Po rozložení se vám však dostává plnohodnotný komfort, na jaký jste zvyklí z desktopů.


· Info


· Product Tour


Explorer Mouse


explorer_mouse


Explorer Mouse a Explorer Mini Mouse je série, ve které Microsoft poprvé představil novou laserovou metodu snímání povrchu, po kterém se myš pohybuje – BlueTrack™ Technology. To se projevuje navenek modrým podsvícením u myší, které jsou vybaveny touto technologií. Jejich hlavní předností však je, že se dokážou pohybovat takřka po každém povrchu, aniž by ztrácely na přesnosti či na odezvě.


· Info


· Product Tour


SideWinder™ X6 Gaming Keyboard


sidewinder_x6


Zbrusu nová herní klávesnice přímo z dílny Microsoftu. Může se pochlubit hned několika věcmi. To co ocení především leváci, je odnímatelným NumPad, který lze jednoduše přesunout na levou stranu. Dále pak 2 otočné „volume“ knoflíky, kterými ovládáte červené podsvícení klávesnice a oranžové podsvícení programovatelných „makro“ tlačítek. Celou klávesnici si pak můžete naprogramovat až do 3 různých modů, které pak opět velice jednoduše přepínáte. Avšak všechny tyto „vychytávky“ vám nejlépe odhalí Product Tour, na kterou naleznete odkaz níže :-). Stojí však za zmínku, že s touto klávesnicí vyšla i herní myš SideWinder™ X5 Mouse. Jedná se o lehce renovovaný model dobře známé SideWinder Mouse, o které jsme psali již dříve.


· Info


· Product Tour


V závěru nezbývá než doufat, že se s některým z těchto produktů setkáme v nejbližší době v podrobné HW recenzi :-).


:: zpracoval Marek Šimkovský ml., WUG Žďár nad Sázavou ::

Comments (0)

Skip to main content