Co IT-týden dal: konstruktér Tomáš, moravsko-slovenské pomezí


KFL > Za tohle mě Tomáš asi nebude mít rád, ale já ho prásknu. Minulý týden, když cestoval na pracovní akci na česko-slovenské pomezí, řídil Tomáš dodávku Ford Transit. A zahrál si na konstruktéra. Dosáhl s ním totiž v jednom místě maximální konstrukční rychlosti, kterou limituje omezovač. Chtěl prý zjistit, jak se vozidlo chová v podobných rychlostech. Konkrétní číslo vám říkat nebudu, protože jsme tu všichni slušní (a nadšení) řidiči, ale fakt, že je jezdící kiosek schopen uhánět podobnou rychlostí dává obehranému klišé kolem spěchajících řidičů dodávek zcela novou dimenzi :)).


Tento týden se jinak nic zásadního nestalo. Pokud do toho nepočítáme vydání Hyper-V serveru :). V době vydání tohoto článku budu v Plzni, kde se koná akce "Souboj operačních systémů" a budu tam s kolegy hrdě hájit naše barvy. Držte nám palce :).Radim >
Naprosto souhlasím s Karlem, spěchající řidiči dodávek jsou, alespoň v mém okolí, "mainstream", tedy naprostá realita. Na ono česko-slovenské pomezí jsem cestoval i já, ale má rychlost se s Tomášovou nedala srovnat, např.: Praha-Brno 3h :), celá cesta 5h... tedy rozuměj "zácpové peklo" na D1 :-). Akce se konala spíše v jižní části Moravy a proto si dovolím "popíchnout" naše slovenské kolegy (ti tam byli také). Protože, když celá akce končila, jeden z nich poznamenal "příště by se to mělo konat na Slovensku" 🙂 (na Slovensko to z toho místa byly 3km, z Bratislavy 1:30, z Brna 1:30, z Prahy 5h). Můj neskonalý obdiv má jeden účastník z Košic - waw!


Také tu proběhl další "Den otevřených dveří". Původně se přihlásilo 32 lidí (z toho asi 17 na čekačku), ale co mě překvapilo, že přišlo jen 5 lidí. Na druhou stranu to bylo mnohem více komorní a diskuze trvala až do 19h (celé to začínalo v 16h).


Jen malé info: na dotazník průzkumu spokojenosti odpovědělo již téměř 500 z vás, díky! Konec průzkumu je 17.10., email, ze kterého jej (fikaně) posíláme je "@satisfaction.ipsos.com"Tomáš >
Bylo to 170, víc mě omezovač nepustil. Jednalo se o rovný dlouhý kopec, takže jsem si to "lajsnul". Je mi jasné, co by se stalo, kdyby, ale jak já říkám, jsem ještě mladý a nevybouřený. Je pravda, že navzdory zácpě, zajížďce do Ždáru nad Sázavou, dvou zastávek v Brně a 10 minutové pauzy na pumpě, jsme byli na česko-slovenském pomezí za 5 a půl hodiny. Nutno podotknout (a patřičně zaklepat na futra, či cokoli pevného), že jsem vždycky všechny v pořádku dovezl (a to mohu říci, že jsem - při frekvenci 2 jízd týdně) najezdil po komunitních akcích za 3 léta bratru 100.000 km. Vezl jsem dokonce Radima i KFL a nesčetněkrát i Martina Pavlise a celou řadu dalších (:o))).
Ale dost už o mém ježdění (:o))).Hezký víkend vám přejí Karel, Radim, Tomáš, ale i celý IT Pro tým

Comments (0)

Skip to main content