Co IT-týden dal: KFL is back, kluci jsou out!


KFL > Inu, jsem tedy zpět a zdravím vás. Jsem zpět z té, jak Radim zdůrazňoval :), dlouhé dovolené, kterou jsem trávil v teplých končinách jižní Evropy. Zážitků je spousta, odpočinek se taky dostavil v hojné míře, ale musím říct, že jsem posledních pár dní upínal už směrem ku Praze a k práci. Stejný pocit, jako jsem míval na konci prázdnin, kdy jsem se těšil do školy, jsem měl i letos :).


Tento týden se týkal tedy především aklimatizace do domácího prostředí, což byl, pravda, především z hlediska počasí poněkud násilný přechod. Cestou jsem se pohyboval po stupnici čísly 28 - 20 - 12 - 4 - 8 - 10 až po finálních 12, které byly tady v Praze. Faktem je, že čtyři stupně v Brennerském průsmyku byly poněkud drastické, zvlášť když člověk u pumpy vyskočí v kraťasech a tričku, aby nabral palivo :)). A v práci? Protřídil jsem všech pracovních 578 e-mailů a snažím se znovu skočit do plynoucího proudu informací a úkolů. Jde to pomalu, znáte to :).


Za chvíli vyrážíme s naším malým IT-pro týmem kamsi do kouzelného prostředí Velké Javořiny, abychom strávili polopracovní víkend s členy WUG sdružení. Protože program vymýšlel Radim, bude jasné, že sportu neutečeme, ale naděje na odpočinek stále zůstává naživu, protože padla i zmínka o burčáku :P. Uvidíme. No a protože Tomáš zařizuje logistiku, nenapíše dnes nic, neboť tu není. A Radim? Ten je, jako obvykle, byzy :).


Přejeme hezký a ničím nerušený víkend,
KFL + byzy Radim + autobusák TomášP.S. - Na dovo jsem opravdu měl pouze zábavnou literaturu (plus WP od IE8, co se mi tam připletly omylem) - Crichtona, Viemilla a další, celkem 6 kousků, které jsem přelouskal.

Comments (2)

  1. Vladimír Lysenko says:

    WOW! KFL má blog!

    http://kfl-cz.spaces.live.com/

  2. KFL-MS says:

    Vladimir> Kdyby jenom ten ;)).

Skip to main content