Co IT-týden dal: A co vy?


Tomáš > Napadlo mě, že by nebylo od věci si přečíst v komentářích, co IT-týden dal vám. Tentokráte nesoutěžně jen tak, spontánně. KFL je pořád v trapu, Radim se vrátil včera večer z celotýdenní akce pro DPE (Developer Platform Evangelism – název naší vývojářské divize) lidi v Mnichově a já bych měl co napsat. Ale proč tentokráte nedat příležitost vám, našim čtenářům. Takže…. kdo máte chuť, pište pište, co zajímavého vás postihlo tento týden.


Telegraficky za mě – ve středu jsem prováděl další skupinku 10 lidí v rámci dni Otevřených dveří v MS, říkal jim, jak to u nás funguje a snažil se přidat pár “ftipných” storek z natáčení. Včera jsem měl jet do Hradce Králové podívat se na WUG, ale z důvodu nemoci speakera se akce bohužel zrušila/odložila. Příznivce Windows Live služeb a technologií ve středu určitě potěšil fakt, že byly zveřejněny beta verze  Windows Live Wave 3. Obzvláště Windows Live Messenger doznal pár zajímavých změn (samozřejmě i ostatní služby, třeba implementace kalendáře do Windows Live Mailu potěší, nebo preview tab v Live Writeru atd.). Zájemci mohou stahovat zde.


Radim> náš blog je specifický i tím, že aktualizujeme některé posty i po jejich publikaci ... 🙂 jako tento. Tedy, celý týden jsem strávil mimo kancelář a viděl jednu výbornou prezentaci. Na ní prezentátor propojil Virtual Maps a jeden "nejmenovaný" HW (volat a posléze i "létající prkno") a ukázal, jak si naše mapy bez velkého kódování, jen na základě několika standardů, propojí dohromady a za pomoci toho HW prolétl mezi 3D budovami New Yorku, hmmmm... snad se nám to podaří předvést i na příštích Dev Days nebo na TechNet konferenci.


Pěkný víkend přejí


T. + R + KFL (šunky válející kdesi v dáli)

Comments (3)

 1. Jan Pilar says:

  Co minulý týden dal? Asi nejzajímavějším zážitkem bylo celonoční procházení okolo letiště Ruzyně, kde jsme s panem T hledali odstavená letadla NATO se systémem AWACS. Zážitků bylo přehršle stejně jako kilometrů v nohou. Kdo by čekal, že když odjedu z domu v 19:45, přijedu zpět v 1:45. Ale vidět ty dva "drobečky" na vlastní oči nebo sledovat přistávající dopravní letadla pár desítek metrů nad hlavou. Pěkné, snad příště dáme Ruslana…

 2. blogCZSK says:

  No waw a ja myslel, ze o techto lidech (bloumajicich kolem letist fotici vse co se "sustne") slychame jen z televize :)))

  Radim

 3. hubka.net says:

  "Jsem závislák, večer když jdu spát, tak nevím jestli se mám uložit, nebo uložit jako… "

Skip to main content