Co IT-týden dal: šok v Písku


Radim> hmmm... Tomáš je na setkání studentských patnerů, Karel bůhvíkde na dovolené, tedy jsem tu sám voják v poli (zbytek našeho IT Pro týmu pracuje z domu nebo na Slovensku).


Ale dovolte mi se podělit o jeden super zážitek z tohoto čtvrtku - konečně jsem se dostal na setkání WUG v Písku a to hned na meeting o SBS/EBS a zároveň oslavu 2 výročí založení této pobočky. Přicházím do místnosti, hosteska mě poprosí o registraci a hned mi dává do ruky skleničku se šampusem, sedám si na místo s mým jménem a se zákuskem s nápisem WUG!! cestou míjím bohatý raut. To ale není všechno, celý program začíná jako moderování zpráv v tamdemu Honzíka a "Alenky", vtipné komentáře prokládají natočenými videi různých fiktivních rozhovorů na téma WUG pobočka v Písku a přichází i hlavní hřeb večera, tanec profesionální dvojice, to vše v učebně stření školy :))))) to mi už vážně zůstávají má ústa otevřená, a Martinu Pavlisovi jakožto hlavnímu řečníkovi večera, šeptám, že jeho vystoupení bude bráno jako "dvouhodinové zakončení" tohoto show :---))))


Tedy říkám WAW a dávám plný počet bodů!!


Krásný víkend přejí


R + T (byzy) + KFL (OOF, kdesi na odlehlém ostrově)

Comments (6)

 1. blogCZSK says:

  Tomáš> Vrátil jsem se v poledne, docela unavený a vycestovalý. Shodou okolností jsem na meetingu WUG v Písku byl také a byla to fakt show. Díky Honzovi a "Alence", že se do toho pustili, výrazy v jejich tvářích před akcí mluvili za vše – čišela z nich nervozita, aby se vše povedlo. Stejně tak výrazy po úvodním programu zračily viditelnou úlevu, že vše klaplo (:o))). H a A – Fakt díky za zážitek, moc se nám to líbilo.

  A pokud byste někdy nevěděli, jak si zpestřit život, vyražte na horské buginy. Představte si kárku s kovovým rámem bez motoru, zato ale s pořádnými brzdami, jak se řítí dolů po lyžařském svahu a vy s ní zkoušíte obrat o 360 stupňů po vertikální ose (řekněme tak v rychlosti 35-40 km v hodině). Super zážitek až na ty modřiny, které mám na krku od čtyřbodových pásů (:o))).

  Pěkný víkend

  T.

 2. "Alenka" says:

  Pánové moc děkujeme za slova chvály.Moc pro nás znamenají a hlavně dodávají sílu do dalších akcí….

  Těším se brzy naviděnou. Krásný víkend, pa H.

 3. vojtam says:

  Opravdu skvělá akce, právě kvůli tomu druhu humoru mám rád akce WUGu v písku (jinde jsem nebyl), jenom to že jste "Nepřítelé tučňáků" to vám teda nezapomenu 🙂

  Takže se snad na dalším WUGu v Písku potkáme,.

  Hodně štěstí a sil do dolších akcí…

  V.

 4. MilanC says:

  🙂 Nutno říct, že to bylo vážně hustý, chvílemi jsem si říkal, co za další šoky bude ještě následovat. 🙂 Z H a A možná nervozita čišela, já si toho ale z 1. řady vlastně vůbec nevšiml. Bylo to prostě perfektní, odvážné a profi vystoupení, vážně smekám. Stejně tak i před ostatními účinkujícími. Já bych tam před ten dav plný očekávání nevlez. 🙂 Martin Pavlis také perfektní jako vždy, zajímavé téma, dobré jídlo. 😉 Sakra lidi jak to děláte že to takhle svedete (prezentovat) ? 🙂

 5. Jan Pilar - WUG says:

  Vazeni pratele drobneho hazardu, moc vsem dekujeme za pozitivni reakce na probehly meeting v Pisku. Opravdu moc si vazime vasich slov chvali. Ani nevite, jak moc to dokaze nakopnout pokracovat v tom co clovek dela. Diky moc a teste se na pristi rok…uz na tom zaciname delat :-).

  Za WUG Pisek tym Honza.

 6. Kazzan says:

  Naprosto skvělý výkon. Mám jediný problém – nemohu ty zprávy téhle moderátorské dvojce naladit na naší kabelovce 🙁

Skip to main content