Microsoft TechNet Flash Disk


Před nedávnem jste mohli v soutěži s TechNet Blogem za úsměvnou historku z IT prostředí vyhrát 4 GB flash disk. Pro ty z Vás, kteří flash disk buďto nevyhráli nebo se soutěže nezúčastnili, přineseme v recenzi několik screenů, fotek a poznatků o tomto „TechNet modelu“. Nebude chybět ani rekapitulace všech historek, které byly na TechNet Blogu zveřejněny.

Technet Blog Flash disk

Vycházejme z předpokladu, že každý již v dnešní době svoji vlastní „flešku“ má, nebo ji aspoň někdy viděl u kolegů v práci :-). TechNet „fleška“ nijak výrazně nevybočuje ze standardního vzhledu. Potěší však provedení – kombinace kovu s plastem. Celokovová by určitě vydržela více, ale jak se říká – nemusí pršet, stačí, když kape :-). Když jsme u té výdrže, měl jsem v plánu udělat crash test… Bohužel flash disk není můj, takže jsem od tohoto nadmíru lákavého pokusu po několika hodinovém rozhodování se ustoupil… :-(. Načež se obracím na šťastné výherce výše zmíněné soutěže. Pokud jsou ochotni „v zájmu vědy“ svoji výhru obětovat, ať se o své zkušenosti z crash testu podělí s námi ostatními v komentářích :-). Avšak test na kompatibilitu na ReadyBoost dopadl pozitivně.

Opravdu má kapacitu 4 GB :-) Microsoft TechNet Flash Disk

Úspěch je, že za celou dobu co jsem měl flash disk u sebe, jsem neztratil krytku. Drží jako přibitá, takže se nemusíte této běžné nepříjemnosti obávat. 4 GB kapacita, je také vcelku ucházející, není si tedy na co stěžovat :-).

Na závěr slibovaná rekapitulace příběhů:

Hotline - problém s WIFI adaptérem

Sun servery

Zkontrolujte kam strkáte kabel 🙂

Servisní střediska HP

Jak se stát síťovým adminem


:: zpracoval Marek Šimkovský ml., WUG Žďár nad Sázavou ::

Comments (0)

Skip to main content