Dny otevřených dveří v Microsoftu, aneb pokračujeme v dalších návštěvách


Minulý rok na podzim jsme přišli s konceptem Dnů otevřených dveří v Microsoftu, neboť jsme neustále dostávali dotazy, jaké to je pracovat v MS, jací jsou lidé, prostory, "pikošky" ze zákulisí apod. Od prosince 2007 do března 2008 jsme uspořádali dohromady 7 termínů, kdy se přišlo podívat v průměru 8-10 lidí (akce je dimenzována vždy pro 10-12 lidí).


Návštěvníky jsme provedli křížem krážem našimi prostory, obeznámili je s nejrůznějším zákulisními zprávami ohledně fungování firmy, lidí, jejich zážitků a v neposlední řadě jsme po každé prohlídce pořádali volnou diskuzi na různá témata (zpětná vazba, technologie, licencování, technická podpora apod.), často i s participací našich kolegů.


Úspěšnost akcí nás přiměla k otevření dalších termínů, a proto vás touto cestou chceme pozvat na další Dny otevřených dveří v Microsoftu v následujících termínech, vždy od 16h, sraz v přízemí budovy, kde Microsoft sídlí (Vyskočilova 1461/2a, Praha 4 nebo na našich stránkách):Registrace je z kapacitních důvodů nutná.


- Tomáš

Comments (5)

 1. blogCZSK says:

  Jasne Scotty! Diky za upozorneni, nejak nam to vypadlo 🙂

  Radim

 2. Anonymous says:

  Radim > Toto úterý mi udělal radost náš
  http://www.live.com/?scope=web&mkt=en-US svým aktuálním

 3. Anonymous says:

  Stejně jako loni (viz níže), i letos přicházíme s aktivitami, které, věříme, povedou k vaší větší spokojenosti

 4. Anonymous says:

  KFL > Za tohle mě Tomáš asi nebude mít rád, ale já ho prásknu. Minulý týden, když cestoval na pracovní

Skip to main content