Co IT-týden dal: Pes a pán, BillG má novou práci


Tomáš> Dnes ráno jsem přesvědčoval naší Parsonku, že se mnou do práce opravdu nejde, což vypadalo následovně:


A/Otevřel jsem dveře, do dveří strčil nohu a Fanda (nebo-li Fanynka - tak se náš pes jmenuje) přes ní přeskočila.


B/Sebemenší přiblížení bylo považováno za potvrzení faktu, že se jde společně ven, takže jsem stál cca 2 metry od Fandy a snažil se jí nalákat zpět do bytu.


C/Když po několika minutovém přesvědčování vkročila Fanda s provinilým výrazem v očích a staženým ocasem zpět domů, jal jsem se znovu vyrazit do práce. Co si myslíte, že se stalo? Opakovala se situace od A/ po C/. Nevím, jestli jsem vypadal tak zoufale, nebo si náš pes myslel, že hra skončila, nebo se stal zázrak, ale potřetí už se situace naštěstí neopakovala.

Momentálně poklidné období v IT využíváme k aktivitám, jako je například úprava TechNet webu. Vůbec bych si nemyslel, že se z malé úpravy může stát zadání na 30 stránek v jednom dokumentu + 8 stránek v dokumentu druhém (nutno podoknout, že se o velikost dokumentu postaralo spousty "snipnutých" obrázků). Inu, úprav není nikdy dost, proto doufám, že se TechNet web pro vás stane přehledným zdrojem informací.


Radim> Bill Gates má nový job, stal se tváří Modré pyramidy :--))))


 


Karel (KFL) odjel dnes ráno na Techready do Seattle, což je největší interní konference v Microsoftu zaměřená na technické lidi, tudíž si bude následující týden hrát na zahraničního korespondenta TechNet Blogu.
My přítomní vám přejeme pěkný víkend a plno odpočinku, pokud se chystáte na dovolenouTomáš + Radim + KFL (cestující)


 

Comments (0)

Skip to main content