Co IT-týden dal: ?!*:))), WTF, je ne sais pas


Tomáš > To už je zase konec týdne? Kdybyste se přišli podívat do naší pobočky, k vidění by toho zde moc nebylo. A to doslova. Většina kolegů si s největší pravděpodobností užívá dovolených a ti ostatní se připravují na MGX, či TechReady. S nadsázkou se dá říci, že jde o dvě největší celosvětové akce pro interní audienci. MGX je interní konference, jejíž cíl je seznámit zaměstnance Microsoftu se strategií na nadcházející fiskální rok a s vizemi společnosti, zatímco TechReady je rize technickou konferencí, opět pro interní zaměstnance. Více o TechReady hledejte v odstavci KFL, který se pomalu připravuje na cestu (:o))).


Tak, či tak, někteří nejmenovaní zůstávají v ČR, aby si užili jeden den krásné slunné počasí a druhý den zase průtrž mračen, jež zvedá hladinu zdejších vodních toků. A aby jste se seznámili mimo níže uvedené, jak to chodí v MS, podívejte se na malé instruktážní video:Video: Life at MicrosoftKFL > Nebudu vás unavovat tím, co už popsal Tomáš, tedy že v pobočce chcípnul pes. Radim zmizel taktéž, protože se věnuje mnohem důležitějším věcem, čili se dá říct, že tu s Tomášem držíme osamělou vartu. A co může člověk dělat na stráži kóty? Blbnout...


mugcupV našem podání to vypadá tak, že na sebe od počítačů hulákáme francouzsky, anglicky nebo německy, přičemž vůbec nesejde na tom, že kromě angličtiny ty další jazyky vůbec neumíme. A navíc nám občas náhoda přihraje krásnou hračku. Kupříkladu dnes jsem dostal jako dárek typický "mug", tedy termohrnek, navíc tentokrát s USB ohřívací plochou, na které hrníček stojí.


K přístroji byl, jak se na US výrobek sluší a patří, přiložen obsáhlý návod v několika jazycích (např. nesnažte se na plošce ohřívače vařit či smažit, mohlo by dojít k poškození; popř. pokud máte ohřívač připojen ke sdílenému USB rozbočovači, může být nápoj méně teplý), který nám stačil na půlhodinovou zábavu, kdy jsme střídavě četli pokyny v 5 různých jazycích a 20 různými hlasy. Dokud na nás nepřišel kolega zpoza skříně, ať držíme h... a radši se vrátíme k poslechu hudby :)).


 


 


Ostatně.. o tom, jak, na čem a co posloucháme během pracovních aktivit někdy jindy :).


Fajn víkend všem!
Tomáš, KFL + Radim

Comments (2)

  1. hubka.net says:

    z toho hrnceka sa pije dobre kava ale zohrieva to kavu dobre je furt tepla  .. 🙂

  2. Anonymous says:

    Radim > Před nějakým časem jsem zde psal , že se mi moc nelíbí praktiky některých našich konkurentů

Skip to main content