Co IT-týden dal: Spánek v autě, okurková sezona


Tomáš > Krásné dobré páteční odpoledne. Právě uplynuvší týden ukončil starý fiskální rok a odstartoval fiskální rok nový (jak my říkáme - FY09). A málem jsem včera usnul v autě cestou z Bratislavy. Naštěstí se po čtyřiceti kilometrech spánku probudil spolucestující a začal se mnou komunikovat, takže jsem pookřál a zbytek cesty dojel v poklidu. Inu cesty po akcích WUGu jsou někdy vyčerpávající.


Od prvního července se změnil opět počet členů programu Most Valuable Professional (MVP) v ČR a na Slovensku. Novým členem s "expertízou" Virtual Machine se stal Julo Kováč, staronovými přírůstky pak jsou Michal Vodička (DDK), Kamil Sáček (Dynamics - NAV) a Martin Žugec (Setup/Deployment). Rovněž jsme "zdědili" dalšího člena, kterým je Martin Král (Excel).


KFL > Jak už to bývá, ani tento týden Radim nic nenapíše. Má totiž něco mnohem, mnohem důležitějšího na práci, takže to musíme zastat za něj. Tento týden opravdu začal nový fiskální rok. Interně je to poznat hlavně tak, že pomalinku ustává záplava e-mailů, denní průměr klesá někam ke 20-30 kouskům a většina z nich obsahuje informace buďto o dovolené, anebo poděkování za spolupráci. Anebo pozvánky na letní akce Microsoftu v Seattlu, kam se během pár týdnů odebere většina firmy. A zase se vrátí - samozřejmě :).


S obsahem do CITD série je to tedy slabší. Už jenom proto, že se pořádně nic neděje :). Okurková sezona začíná i u nás...


 


Příjemný víkend,
Tomáš, Radim a KFL
 

Comments (0)

Skip to main content