Co IT-týden dal: konec roku na spadnutí, strach z KFL a XBOX herní meeting


KFL > Možná jsme to už někde zmiňovali. Microsoft coby firma funguje podle interního fiskálního kalendáře, který jede červenec - červen. Z toho plyne, že právě teď se blíží závěr roku a čeká nás cosi jako firemní "Silvestr". Tedy skoro. V praxi je to spíše tak, že se dodělávají projekty, honí se zakázky, finišují se úkoly a celá firma nabírá tempo před cílovou rovinkou. Dnes máme 20. června a když se podívám do svého kalendáře, tak v něm do konce "fiskálu" kromě rutinních a pravidelných věcí už pomalu nemám žádné větší akce či úkoly. Fajn pocit :).


Z osobní roviny de facto nemám co sdělit. Tedy kromě toho, že jsem před 2 týdny završil druhý největší projekt letošního roku (jak si mě tu ostatně dobíral Radim), tedy svatbu. A taky že mě sklátila jakási záhadná choroba, kterou nikdo nebyl s to diagnostikovat, ale beru na ní antibiotika. Díky čemuž tu tento týden prakticky nic nevyšlo. Za což se omlouvám. Zkrátka nic zajímavého ;).


 


Tomáš > To, co píše KFL o své chorobě výše, je pravda. Jeho hlas je snad ještě hlubší než baryton, takže všudypřítomné kolegy docela děsí. Když promluví, ještě se navíc třesou i naše několikapalcová okna. Radim je opět v luftu a my ho s KFL tímto zdravíme.


Příští týden jedu na XBOX dvoudenní herní meeting ve Žďáru nad Sázavou. V praxi to znamená, že jako sponzor vezu 4 LCD obrazovky, 4 herní konzole, 2 volanty, 2 kytarky, xxx tašek s propagačními materiály, plakáty, cedule....a na to vše si vždy zapůjčím extra vozítko s dostatečným nákladním prostorem. Pak se šinu po dálnici svých max 120 km v hodině a nadávám na všechny splašence, kteří musí být v Brně za 20 minut (přinejlepším). Inu role dovozce, stěhováka, sponzora a kdo ví, co ještě, si vyloženě užívám. Přijeďte se podívat, kdož budete mít ve čtvrtek odpoledne a pátek dopoledne cestu kolem Žďáru nad Sázavou, do místního gymnázia na herní akci, abyste se sami přesvědčili, že mnou zmiňované "úsilí" + notná porce organizace i propagace ze strany žďárských WUGáků se rozhodně vyplatí (:o))). Informace o akci naleznete zde.


 


Příjemný víkend!
KFL + Tomáš + Radim (t.č. na dovolené)

Comments (0)

Skip to main content