Co IT-týden dal: Tak jde čas, únava


Tomáš > Čím začít? Tento týden nebyl zrovna plný konferencí seminářů, launchů nových technologií, služeb, či podobně. KFL je někde v nedohlednu. Jeho atribut se změnil z hodnoty "svobodný" na hodnotu "nesvobodný" a tento týden se jaksi v pobočce nevyskytoval. Jak psal kdysi jeden náš čtenář, levá ruka táhne trochu k zemi....ale KFL se cítí určitě skvěle (:o))). Radim je tentokráte v "luftu" místo mě, jel přednášet do severního cípu naší země.


Co se tedy událo? Za náš IT Pro Team mohu přidat do foroty, že připravujeme další vydání TechNet Flash zpravodaje, v MVP programu skončilo další nominační a renominační období (od 1.7. bude oficiálně známo, kdo do programu přibyl, kdo zůstal) a v komunitách probíhají poslední akce a semináře (http://www.wug.cz, http://akce.altairis.cz) před začátkem prázdninového/dovolenkového období.


Tak vám nevím, jestli je to pátkem 13., či obecnou únavou, ale nejsem s to vyplodit něco více "intelektuálnějšího". Možná se na mě podepsal ještě brzký ranní příjezd (2. hodina po půlnoci) z bratislavského WUGu, který se konal včera.


Přeji vám i za mé nepřítomné kolegy pěkný víkend a plno odpočinkuTomáš + Radim (v luftu) + KFL (v nepřítomnosti)

Comments (0)

Skip to main content