Co IT-týden dal: trenéři, konec roadshow


Radim> Včera proběhlo v pořadí již druhé setkání všech certifikovaných trenérů (MCT). Na setkání dorazilo kolem 18 kolegů a také Ronald Beekelaar se svojí ženou. Osobně se mi setkání opravdu líbilo, byl jsem utahaný z týdne jako pes (cca 15h práce každý den - kombinace interního treningu a běžné práce) a posezení v pohodové partě mě trochu nakoplo. Pro vysvětlení: Ronald je "Security consultant" z Holandska a přes den vedl seminář o Forefrontu (záznam celého semináře je zde). Hoši, díky za příjemný večer! 


KFL > Tento týden by nebyl ani tak ničím zvláštním nebýt toho, že jsme s kolegou Kačmářem ukončili sérii přednášek na univerzitách, která čítala 10 zastávek. Možná se to nezdá nic zásadního, ale týden co týden navštěvujete města a vysoké školy s toutéž přednáškou, je poslední "štace" pocitově zvláštní. V dobrém slova smyslu samozřejmě - viděli jsme téměř 1000 studentů a ukázali jim novinky ve třech produktech, které byly uvedeny na trhu začátkem dubna. Zodpověděli jsme spoustu dotazů a vyslechli si něco zajímavých názorů :). A tak to má být.


Vlastně ještě jedna, nepracovní, zvláštnost :). Tento týden, resp. dneska večer, se loučím se svobodou, tak doufám, že to všichni zvládneme ve zdraví a plné kondici, abych mohl v pondělí zase něco napsat ;).Krásný víkend přejí,
- Radim, KFL a Tomáš (který někde lítá a třeba ještě něco dopíše)

Comments (2)

  1. Přemek 'Mr.Gentleman' V. says:

    Tak přeji Karlovi šťastné loučení se svobodou a hlavně šťastnou "nesvobodu" poté ;). Ať se daří.

  2. Tomáš says:

    Tomáš zdraví a svůj příspěvek si nechá na další páteční relaci. Těšte se na rozřešení "Serverounautské" hádanky.

    T.

Skip to main content