Co IT-týden dal: univerzity, zkoušky, KFL sick


KFL > Tento týden budu nejspíše zcela osamocen ve svém neoficiálním snažení. Tomáš se aktivně poflakuje kdesi v USA pod trapnou záminkou 🙂 MVP summitu (pěkné dva články - jeho a Martinův), a Radim odcestoval do Bratislavy na jednání. Přičemž pochybuji, že by si tam, či po cestě zpět, našel pár chvil na dopsání několika řádků :).


V rámci akademické roadshow jsme s kolegou navštívili další dvě města, tentokrát Plzeň a Pardubice. Na obou jsme prezentovali nové tři produkty a návštěvnost čítala úhrnem cca 130 lidí, což není špatné. Čímž mi dochází, že jsem byl poprvé v životě v Pardubicích. Zdálo se to být fajn místo :).


V úterý jsem vyrazil do budovy HP a jejich školícího centra, abych se pokusil složit zkoušku z Windows Vista. A tu samou destinaci jsem si, s jinou zkouškou, zopakoval dnes ráno. Ve finále jsem tedy zvládnul zkoušky 070-620 a 070-646, jenže pořád mám před sebou ještě kus cesty :).


V noci na dnešek na mě zaútočila jakási viróza, která způsobila, že jsem ráno pomalu nevstal a nedopravil se do práce (a na zkoušku). Jenže jak už říkal jeden známý génius - "No ale nakonec vstaneš .. tak si nestěžuj, jsou lidi, co nevstanou." - i já jsem vstal. Jenže zase brzy ulehnu, protože jakmile dopíšu tenhle text, vyrazím k domovu :).


A tak omluvte dnešní strohost a nezáživnost článku, která je vyšší než obvykle. Jsem tu sám, opuštěný, a navíc ne zcela ve své kůži :).


 


Příjemný a zdravý víkend přeje za náš všechny, blogem povinné :),
- KFL

Comments (0)

Skip to main content