IT Pro Momentum – jeden z programů pro vás


Čas od času se objeví možnost participovat v "akčních" programech. Jedním z takových je tzv. "IT Pro Momentum". Program, který umožňuje firmám nasadit předprodukční verze chystaných produktů, popř. již hotové a vybrané produkty do svých prostředí, a otestovat tak jejich funkcionalitu a přínos.


V rámci podobného programu má firma k dispozici několik benefitů - přístup k materiálům, diskuzní fórum programu, technickou podporu, daný software ke stažení a v neposlední řadě i Technet Subscription.


V uplynulém půlroce do akce vstoupilo několik firem, které reflektovaly na nabídku a jak se zdá, vynaložená aktivita přinesla své ovoce. Protože vás nechceme nudit "marketingem", tak jenom stručně.


Společnost 3Net, a. s., implementovala v rámci testování System Center Essentials pro monitoring několika služeb a serverů, přičemž v komentáři mezi jinými zaznělo: "V čem spočívá výhoda? Rozhodně jedno rozhraní pro správu. Sjednocené sledování zdraví serveru jak po stránce SW, tak i HW."


Zajímavým partnerem je rozhodně firma ASPone.cz, která již před časem zprovoznila webhosting na platformě Windows Server 2008, společně se SQL Serverem 2008 a podporou .NET 3.5.


No a nakonec mi to nedá nezmínit Městskou policii Brno, která testovala v produkčním prostředí Windows Server 2008, konkrétně nasazení W2K8 coby dalšího doménového řadiče v ostrém provozu. Mezi několika poznatky zaznělo: "Customizace event vieweru je vynikající záležitost. Správa DNS či ADUC - přehlednější GUI (objekty nesplývají). Server běží od listopadu 2007 bez jediného problému."


Všimněte si, že např. MP Brno používala na testování verzi Beta3, stejně jako většina dalších společností v programu. Vím, že obvykle se snažíme na Technet blogu marketingu vyhýbat, ale tady se to opravdu nedá. Program ITPM zkrátka dovoluje firmám otestovat novinky a zánovní produkty v ostrém prostředí a navíc nabízí několik příjemných benefitů. Tak proč ne?


Až do června letošního roku jsou nominace do programu zastaveny, ale pokud máte zájem o testování či pilotní nasazení produktů, vydržte. Výzvu na vstup zveřejnímě během léta.


 


- KFL

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    Tenhle program byl spuštěn už loni a někteří z vás vědí, v čem spočívá jeho kouzlo. Pro nové čtenáře

Skip to main content