Co IT-týden dal: Sám voják v poli, doména, náklaďák


Tomáš > KFL je nezvěstný, měl být jen dopoledne, ale dle informací, kterých se mi dostalo, bude nezvěstný i odpoledne. Hrál totiž s Microsoft bandem na jedné akci a.....líbilo se mu tam (:o))).  Radim tu střídavě je a není, a pokud tu je, má hlavu "v pejru" z nadcházejícího launche, neboť je jedním z realizačního týmu.


Co tedy IT-týden dal? Nejdříve asi dvě věci, které ve mně vyvolaly úsměv, či zděšení. Úsměvnou věcí bylo zjištění, když mi jedna slečna vyprávěla, že od svého přítele dostala k Ježíškovi doménu (čemu se divím, v dnešní zelektronizované době se zřejmě doména stává substitutem pro pugét růží, ale nutno dodat, že se oné slečně její dar líbil a dokázala jej ocenit). Takže chlapi! Příští vánoce, Valentina, nebo v případě jiných významných okamžiků, zkuste dát svým druhým polovičkám domény.


Druhým, spíše děsícím, zážitkem byla má noční cesta z WUGu ve Žďáru nad Sázavou. Tímto vás nabádám - nepodceňujte "náklaďáky". Vysvětlím pointu. Vracel jsem se po D1 domů a svými "stočtyřiceti tachometrovými" jsem se pozvolna přibližoval k náklaďáku (pro dokreslení situace se jednalo o Iveco Daily). Na tom by ještě nebylo nic divného, kdyby se onen náklaďák nezačal ode mne pomalu vzdalovat. Chvíli jsem udiveně pozoroval vzdalující se vůz a ručičku mého tachometru, načež jsem se probral z úžasu a přišlápl plynový pedál. Při stošedesáti jsem nabyl dojmu, že se konečně můj vůz k onomu náklďáku začíná pomalu přibližovat. Když řeknu, že se mi nechtělo zvýšit rychlost na cca 180 a "skříňák" předjet, a že jsem jej musel v rychlém pruhu ještě pustit (lehce ubrat nohu z plynu), aby předjel pomalou "stodvácu" před sebou, pochopíte, proč jsem se zděsil. Nakonec byl náklaďák v kopci předjet a já rychle mazal pryč. Cestou domů jsem potkal ještě jednoho takového borce - kluci v práci říkali, že prý to určitě byl ten samý.


Co dal IT-týden v práci? Především implementaci většího počtu změn na novém TechNet Webu. V této chvíli už by koncept "paraleních TechNet Webů" neměl fungovat. Zůstal pouze web nový, všechny ostatní části (jež měly být zmigrovány) jsme zmigrovali.


Blíží se datum 2.4. 2008 (na Slovensku 3.4. 2008), tedy "Server" Launch. KFL tím žije (nepokládejte mu otázku, jak šlapou dema), Radim tím žije, a my všichni tím samozřejmě žijeme také. Takže příští týden na "Serveronautech" naviděnou.Pěkný víkend vám přejí


Tomáš + nezvěstný KFL + viditelně-neviditelný Radim

Comments (0)

Skip to main content