Last minute zájezdy s "CK TechNet"


Není to tak dlouho, co jsme na tomto blogu zveřejnili možnost cestovat s námi zajištěnými autobusy na "Server Launch". Někde se registrovalo více lidí, někde méně, proto jsme se rozhodli udělat tyto změny:


A/Z Brna pojede pouze jeden autobus, a to přes Žďár nad Sázavou do Prahy. Čas a místo odjezdu (tam i zpět) zůstávají stejné. Chtěl jsem napsat, že se alespoň vyhnete Vysočině, ale pak mi došlo, že byste si výlet museli trochu prodloužit.


Naplněnost brněnského spoje je tímto 41 lidí - pořád ještě zbývá 10 míst volných. Zájemci nechť se registrují zde.B/Z Písku pojede přes Plzeň do Prahy mikrobus, nikoli klasický bus. V současné chvíli máme zaregistrovaných 9 lidí, což pro 51 místný autobus malý počet. Mikrobus má 21 míst, takže kdo ještě máte zájem a jste z Písku, či Plzně, zaregistrujte se zde.


Hradecko-liberecký spoj nedoznal žádných změn, nicméně také není kapacitně zcela zaplněn (19 lidí). Takže, jak říkají na letišti: "Last call for passengers from Hradec and Liberec". Registrujte se zde, "CK TechNet" nabízí stále ještě volná místa.


Těšíme se s vámi na shledanou na české části "server" launche dne  2. dubna 2008.- T.

Comments (0)

Skip to main content