Co IT-týden dal: znovu launch


KFL > Začíná to být trapné klišé, ale co bych vám tak k tomuto týdnu mohl kromě slova "lónč" říct? Psal jsem nějaké ty články, odepisoval na e-maily, hrál si s demy, prezentacemi, a řešil další věci kolem launche (ano, opravdu to pořád řešíme :). Také jsme navýšili opět kapacitu a jsme v ranní části připraveni přivítat přes 1200 hostů. Můžu vám taky prozradit, že jsme vyškrtali doprovodný scénář tak, že z něj prakticky nic nezbylo, a zase ho postupně doplnili zpět. Oproti Technet konferencím se ale budeme držet trochu zpátky, je to přecijen velká a oficiální akce :). A více se "vyřádíme" na konferencích, které budou snad zase na podzim :).


Radim > Dopolední část "lónče" bude v hotelu Clarion, už to tak asi bude. Proč? Protože tento hotel je zbrusu nový a ještě před 4mi týdny to tam vypadalo jako po položení základního kamene. Někteří kolegové, kteří jezdí každý den kolem tohoto hotelu, se nám smáli, že hotel určitě nebude, ale že je vedle park. Ve středu jsem tam byl na slavnostním otevření, a alespoň to, co jsem viděl, "potěmkinova" vesnice nebyla... uffff...


Tomáš je tento týden na cestách a dnes má zrovna tak napůl dovolenou a cestu na WUG do Liberce. To ho omlouvá, že dnes nic nenapíše :).


Fajn víkend,
Radim + KFL

Comments (0)

Skip to main content