Server launch – možnost dopravy autobusy s "CK TechNet"


Jak jsme již několikrát na blogu uvedli - 2.4. 2008 je datum, které byste si měli rozhodně zapamatovat. Už jsme ale neuvedli, že na tento launch jsme zajistili autobusy ze 3 měst - Brna, Brna přes Žďár nad Sázavou, Písku přes Plzeň, Hradce Králové přes Liberec. Zde jsou odkazy a podrobnosti k jednotlivým odjezdům:
Ráno - odjezd ve 4:30 (Janáčkovo divadlo), příjezd do Prahy v 8:30 

Večer - odjezd po skončení akce (cca 23:00)

 Ráno - Brno: odjezd ve 4:30 (Janáčkovo divadlo), Žďár nad Sázavou: odjezd v 5:45 (centrum, parkoviště u Neumannovy ulice za obchodním domem Lidl), příjezd do Prahy v 8:30.

Večer - odjezd po skončení akce (cca 23:00)

 Ráno
- Písek: odjezd v 5:30 (parkoviště u hřbitova kousek od řeky, ulice Na Výstavišti), Plzeň: odjezd v 6:45 (parkoviště poblíž zastávky Na Rychtářce, v ulici Truhlářská), příjezd do Prahy v 8:15.

Večer - odjezd po skončení akce (cca 23:00)

 


 

Ráno - Hradec Králové: odjezd ve 4:45 (Ulrichovo nám. 735/8), Liberec: odjezd v 6:15 (parkoviště u obchodního domu Hypernova, České mládeže 456/26), příjezd do Prahy v 8:00.

Večer - odjezd po skončení akce (cca 23:00)

 

Odjezdy z T-Mobile arény, kde se bude odehrávat večerní program (nenechte se zmást dopolední částí v hotelu Clarion ve Vysočanech) budou odvislé od programu akce. Čas 23:00 je proto orientační. Řešíme ještě přesné místo odjezdu, každopádně autobusy budou stát někde v blízkosti vchodu pro hráče v ulici Za elektrárnou.

 

 

- Tomáš

 

Comments (7)

 1. KK says:

  A co severni Cechy ? 🙂 nejaky busik ze smeru Decin, Teplice, Usti nad Labem, Litomerice, Lovosice by nebyl mozny ? Diky za odpoved.

 2. blogCZSK says:

  Původně jsme busy vypravili pro členy Windows User Group (všimněte si, že města korespondují s pobočkami WUGu) a v severních Čechách zatím žádná pobočka WUGu není.

  Omlouvám se, rozhodně jsme tím nechtěli diskriminovat žádnou část republiky (:o))).

  Tomáš

 3. Martin Jonáš says:

  Chtěl bych se zeptat, jestli by bylo možné jet autobusem do HK jenom na zpáteční cestě. Dopoledního programu se neúčastním, tak plánují přijezd déle. A večerní autobus do HK by mi rozhodně ušetřil starosti.  🙂

  Děkuji, Martin

 4. blogCZSK says:

  Ano, je mozne jet i jen jednim smerem, ale prosime ostatni, aby pokud mozno autobusy vyuzivali obousmerne.

  Jinak, i na cestu jednim smerem je treba se zaregistrovat.

  Radim

 5. KK says:

  Mimochodem, je nejak vyreseno opatreni proti deckam, kteri se tak hojne vysktyovali na podzimnim Technetu ?  Ja jen ze uz se mezi nima docela rozkriklo, (zejmena na Zive.cz), ze se bude davat batoh na notebook zdarma, takze se muzeme tesit ? 🙁 Diky za odpoved

 6. Anonymous says:

  Není to tak dlouho, co jsme na tomto blogu zveřejnili možnost cestovat s námi zajištěnými

 7. Anonymous says:

  Není to tak dlouho, co jsme na tomto blogu zveřejnili možnost cestovat s námi zajištěnými autobusy na

Skip to main content