Co IT-týden dal: Web, Online svět, IE8, VHD


Tomáš> Tento týden se nesl v klidnějším duchu než týdny minulé (minimum cestování a aktivit), takže jsem se mohl soustředit na úpravy nového TechNet webu. Trochu jsme si pohráli se službami a navigačním panelem, aby se zlepšila orientace na jednotlivých stránkách. Aktualizovala se rovněž sekce knihovna o všechny dosud publikované články, přičemž začátkem příštího týdne se v zde objeví články nové - spojené s nadcházejícím vydáním TechNet Flash zpravodaje. V další fázi upravíme jednotlivé stránky (Certifikace, Download, Podpora, Komunity), aby byli přehlednější a více spojené s lokálním obsahem/službami.


A jelikož se skoro již uplynulý týden nesl rovněž v duchu online služeb (Office Live, či jiné), připojuji jedno fun video o naší představě komunikace.Video: Your Digital Lifestyle


KFL> Tento týden jsem strávil několik hodnotných chvilek s předpřiravenými VHD soubory na náš dubnový launch. Jsou tu pro účely předvádění a demíček během přednášek. A projít celkem 30 virtuálních serverů za pomoci manuálů, to není jen tak. Kromě toho dáváme dohromady DVD, které dostanou účastníci ranní technické části a řešíme další desítky věcí. Jeden by neřekl, kolik aktivit si podobná akce vyžádá :).


Z toho důležitějšího je potřeba zmínit, že vyšla první beta verze nového Internet Exploreru 8. Obsahuje spoustu novinek a můžete si ho v klidu vyzkoušet. Ze zkušenosti je však nutno říct, že jde o verzi Beta1, takže neočekávejte plnou funkcionalitu, rychlost a stabilitu :).


Fajn víkend,
Tomáš + KFL

Comments (8)

 1. Václav Černík says:

  Novinky o IE8 můžete sledovat na Internet-Explorer.cz 🙂

 2. hubka.net says:

  IE8 mi zhodila kompletny system po restarte … IE8 neodporucam instalovat

 3. Přemysl "Mr.Gentleman" Vavroušek says:

  Pěkné video ;). Je až neuvěřitelné, jaké možnosti dnes máme – něco, co by si málokdo před pár lety dovedl představit…

 4. martin says:

  Dobrý den,

  nevíte jak se jmenuje ta písnička a kdo ji zpívá?

 5. Marek Šimkovský says:

  Zdravím,

  písnička se jmenuje Girl From Mars a zpívají ji Ash

  🙂

 6. Jan Hajek says:

  Jak jsi na to Marku přišel 8-)?!?!

 7. KFL-MS says:

  JH> Staci poslouchat text a pak ho vyhledat .. treba 🙂

  hubka.net> Je to Beta1 – mne bezela v pohode na obou Vistach 🙂

 8. Marek Šimkovský says:

  Tak tak…podle refrenu, a když se podíváte na tu část jak posílá té slečně v obchodě mp3 za pomocí Zune, na displeji se tam objeví název té písničky 🙂

Skip to main content