Co IT-týden dal: premiéra u konce, launch jede


KFL > Tento týden jsme tu měli poslední skupinu návštěvníků v rámci naší premiérové řady seriálu "Dny otevřených dveří v Microsoftu". Prošli jsme interní prostory a posléze strávili hodinku příjemnou diskuzí na téma práce v Microsoftu a obecně zákulisí, o kterém se nikde jinde nedozvíte. Dokonce jsme vyřešili i něco málo licenčních i technických dotazů. Za těch několik návštěv jsme se "naučili" průvodcovský komentář, zjistili, co většinu návštěvníků zajímá a hlavně máme skvělou zpětnou vazbu pro další akce. Tomáš, duchovní otec návštěv, už teď spřádá myšlenkové nitky a nuance do silného svazku zajímavého programu. Takže se určitě nechte překvapit :).


Nikoho asi nepřekvapí, že se stále usilovně věnujeme dubnovému Launchi a že o tom nemám více co napsat :). Jen doporučím, abyste se stoprocentně registrovali na večerní akci (www.serveronauti.cz), protože jinak se dovnitř nedostanete a přijdete o mnoho zajímavého :).


Tomáš > Jak jste si mohli všimnout, spustili jsme novou podobu webu Microsoft TechNet s čímž je spojeno také odladění stránek k obrazu vašemu. Výčet služeb, které nabízíme, se nemění - do budoucna přidáme více navigačních polí, aby se usnadnila orientace na stránkách. Na našich fórech jsem pro veškeré podněty k novému webu vytvořil samostatné vlákno, tak, kdybyste něco našli, co by stálo za report, zde mi můžete dát vědět.


Do návštěv v Microsoftu jsem byl samozřejmě zapojen také a zcela bez zábran mohu říci, že průvodcem bych asi být nemohl (:o))). Každopádně, tímto návštěvy neskončily, hodláme je organizovat i do budoucna, avšak v o něco menší četnosti (1-2x do měsíce). KFL mi sice furt skákal do řeči, ale slibuji, že do příště se polepší (:o))).


V neposlední řadě vás chci navnadit na březnový TechNet Flash zpravodaj. Články už se nám začínají psát a hromadit, příští týden dodáme lokální obsah/akce a na začátku týdne dalšího (od 10.3.) se můžete těšit na další vydání našeho e-zinu.


Příjemný víkend!
KFL + Tomáš

Comments (0)

Skip to main content