Co IT-týden dal: nemocnice z papíru, launch


Radim> Jak již Karel psal, minulý týden jsem byl trochu marod a získal malinkou zkušenost z jedné nemocnice... lidský přístup fantastický, ale věřil jsem, že jsou trošku více "elektronizovaní". Bohužel, na mém oddělení byl počítač jen na dvě věci: napsání dokumentu a jeho odeslání na tiskárnu. Díky tomuto až šokujícím jednoduchému modelu se mě asi 5x během jednoho dne zeptali na mé alergie. Nechci tvrdit, že my v IT jsme nějak super efektivní (zbytečných emailů dostáváme/odesíláme miliony), ale určitě v emailu nepíši každý řádek 5x :).
Včera jsem byl na WUGu v Praze ... cca 160 lidí v místnosti ... co více dodat... velký dík Patriku Malinovi (MCSE, MCSA, MCP, MCT).
A na závěr již jen malá statistika tohoto týdne: po-čt: 250 odeslaných emailů, přijato cca 340


KFL > Tento týden budu velmi stručný. Launch. Nic jiného v těchto dnech neřeším a de facto není o čem moc psát. Musíte si počkat na druhý duben :). Jako bonus vám ukážu další video z vývojářskou tématikou :).Video: Microsoft Visual Studio Boss Wars CZ


Tomáš (telegraficky z cest) > Nejen tento tyden, ale cely mesic je z me strany cestovni a hektictejsi. Nicmene-tento tyden:  • Jsme konecne opravili napovedu TechNet for

  • Chysta se presmerovani na novy TechNet web

  • Ve stredu jsme ve firme meli dalsi 'Den otevrenych dveri' (pristi tyden chystame dalsi v ramci posledniho vypsaneho terminu)

  • A zaverecne dva dny tohoto tydne travim se Studentskymi Partnery (http://www.netstudent.cz) na 'teambuildingove' akci.

Verte mi, ze na vikend se opravdu tesim.


Příjemný, téměř jarní, víkend všem!
Radim + KFL + Tomáš

Comments (1)

  1. MC says:

    Mohu poprosit o detaily ohledne onoho "Dne otevrenych dveri"? Diky.

Skip to main content