Co IT-týden dal: pr-vá, dru-há, tře-tí, čtvr-tá, KFL blázní


KFL > Tento příspěvek vzniká v předstihu. Je psán ve čtvrtek. Právě je 11:50. Proč? Dnes večer máme firemní oslavu a zítra tak nějak volno. Abychom vás neochudili o trochu fádního bulváru ze života Microsoftu, píšeme už teď :). Co se děje a neděje? Kupříkladu na dnešní oslavě vystoupí několik živých skupin. A jednou z nich je i interní, originálně pojmenovaný, Microsoft Band. V tuto chvíli jsem tedy ve stavu mírné roztržitosti, protože jsem se nějakou náhodou dostal konkurzem až za bicí soupravu v tomhle uskupení. Kdybyste mě navštívili v uplynulých dnech, našli byste mě se sluchátky na uších, jak "do zblbnutí" poslouchám tikání metronomu. A taky byste se mohli divit, že chodím rychlostí 125 bpm ve čtvrtkovém kroku. Kromě toho usilovně pracujeme na programu velké jarní akce, jakou je uvedení 3 nových produktů na trh. Vymýšlíme obsah, prezentace, výplně o pauzách, oživení, zkrátka všechno. Pokud budu nadále trávit pracovní den ve společnosti metronomu, připravte se na frázované prezentace v 4/4 taktu a rychlosti 150 bpm ;).


Tomáš > Mohu potvrdit, že KFL je takový "taktní" posledních pár dní. Neustále klepe nohou, ze sluchátek slyšíte jen rytmické klepání. On tvrdí, že se jedná o soustředění před výkonem, já bych jeho chování spíše nazval "limitně se blížícím ke stavu šílenství". Ale budiž. Hraje pěkně, jen se přitom tváří, jako kdyby si zablokoval krk (:o))). Z kuchyně našeho IT Pro Teamu mohu prozradit, že chystáme koncem měsíce "launch" nového webu a služby TechNet Spotlight. Takže teď doupravujeme, co se dá, testujeme a reportujeme poslední nedostatky. A že jsme spustili TechNet Fóra, to už víte. Takže už víte vlastně všechno a já ve snaze vyrovnat se počtem řádků výše jmenovaného, snažím se teď vyplodit ještě pár slov (:o))).


Martin > No, já se konečně mohu také připojit. Po několika týdnech cestování po jižní americe jsem se vrátil zpět do mé drahé vlasti a hned mě přivítala drsná realita. Můj nápad si s sebou z Bolívie přivést dva pytlíky (197g) coca lístků vážně neocenili nejprve členové celní správy, následně drogová policie a nakonec i státní policie, která se mnou sepsala protokol o přestupku a následně mě s 1.000,- Kč pokutou pustila domů. Nejvtipnější na celém příběhu ale bylo, že po zaplacení pokuty mi oba pytlíky cocy vnutili zpět a byl jsem nucen si je odnést domů :o). Chápete to?!?


img_2290 


Příjemný víkend,
KFL + Tomáš + Radim + Martin

Comments (4)

  1. hubka.net says:

    chvalit sa tym ze som chcel preniest surovinu na vyrobu kokainu? z Bolivie? 😀 mozete byt radi ze vas vobec pustili z Bolivie a ze vas rovno nezavreli do chladku na zbytok zivota … nie sa im este smiat … ale to je teraz v teplucku domova uz fuk

  2. Je videt, ze vubec nevite, o cem mluvite (tak jako ti policiste). Vite, kolik gramu potrebujete na 1g kokainu? Ne gramy, ale 50kg! A mimochodem, v cele jizni americe, hlavne potom v Peru a Bolivii je to soucasti nabozenstvi, jako je napr. u nas vino a oplatky. Takze vase poznamka je dost evropsky kratkozraka. Ale treba je to zase jen muj pohled cloveka, ktery tam celkem stravil skoro pul roku a naucil se na vsechny tyto veci koukat tak trochu jinak.

  3. hubka.net says:

    to nejde ale o to ze kolko toho … ale ze vobec! A ci poznamka je kratkozraka? mozno ale pri podobnych veciach clovek nema cas kedy rozmyslat dopredu 🙂 … ale inak zavidim poznanie tych krajin

  4. PG says:

    No ja sa kazdopadne tesim na dalsie stretnutie, kedy budeme spolocne zuvat coca listky a rozpravat sa o tychto krajinach, pripadne o nejakych nasich "standardnych" problemoch s ISA :)))))

Skip to main content