Co IT-týden dal: KFL overclocked, IT nehoda, práce v MS


KFL > Návrat z dovolené jsem původně zamýšlel strávit relativně klidným týdnem, během nějž bych se dokázal přetaktovat do pracovního tempa. Jenže, jak už to bývá, bylo rozhodnuto za mě. Skoro bych řekl, že tento týden byl nejhektičtější za posledních pár měsíců. Ale co, aspoň je legrace a návrat do běžného cyklu se tím urychlil...byť trochu pod tlakem. A to je protentokrát všechno :), neboť už nemám dostatek zdrojů cokoliv jiného psát. Příště to bude lepší, slibuju :).


Tomáš > Zdánlivě non-IT téma. včera jsem měl poprvé nehodu (mohu ono škrábnutí na nárazníku tak nazvat, neb se musela zavolat policie), kterou jsem nezpůsobil. Jednoduchá situace - zima, dával jsem přednost chodci na přechodu, za mnou zabrzdilo vozidlo, do něhož zabrzdilo další vozidlo a silou nárazu jej nasměrovalo na mě. Jaká to náhoda, když jsem zjistil, že vozidlo za mnou bylo pána ze společnosti "Oracle". Co myslíte, neměli bychom Oracle zažalovat za nekalé praktiky? Nutno přiznat, že pán z "Oráklu" za nehodu nemohl a de-facto dopadl nejhůř. Měl totiž obtisk vpředu i vzadu. Přeji všem proto co nejméně nehod, i těch IT. 


Radim>(předejte svým HR oddělením): Sháníme práci pro jednoho našince... jde o pana B. Bránu, už to zkoušel všude možně, ale bez úspěchu... Zn.: zachování jeho současných zaměstnaneckých výhod ani platu není podmínkou :))) A tady je jak si tento nešťastník hledá zaměstnání..Video: B. Brana si hleda zamestnani


Příjemný víkend,
KFL, Tomáš a Radim
 

Comments (1)

  1. hubka.net says:

    IT nehoda:

    jjjj ano samozrejme nejkale praktiky a nebol te treti clovek od Mac? 😀

Skip to main content