Co IT-týden dal: Zajímavosti, Fair play a Kameňák


Tomáš > Tak vás tu v novém roce opět vítám při čtení pátečního bulváru. A vzhledem k tomu, že KFL s Radimem jsou mimo kancelář, mohu si nárokovat jejich prostor a napsat toho více. Zatímco někteří z autorů blogu si vesele jezdí po Jižní Americe (http://www.pavlis.net/), či jiným způsobem tráví dovolenou (http://blogs.technet.com/kfl/), my ostatní jsme opět zasedli k soustruhům.


Předsevzetí od nás nečekejte, těšit se ale můžete na zajímavý půlrok, kdy nebude nouze o akce (viz Radimův včerejší příspěvek), a především - 2. duben 2008 je datum, které byste si měli zapamatovat a vložit do svých kalendářů. Tento den se ponese ve znamení českého oficiálního uvedení produktů Windows Server 2008, Visual Studio 2008 a SQL Server 2008. A samozřejmě nesmím zapomenout na druhé výročí TechNet Blogu (21.2. 2008).


Radim (který se tu prolnul v době psaní mého příspěvku a požádal mě o interpretaci svého vstupu) > Na mě udělalo největší dojem fair play gesto jednoho hráče na XBOX 360 herním meetingu WUGu ve Žďáru nad Sázavou. Jel se závod silničních vozů (PGR3) a jeden z hráčů v zatáčce před cílovou rovinkou trochu více zatočil a zajel se svým vozem do boxů (Pit Stop). Tím se zpomalil a ztratil dosavadní prvenství, které držel. Po dalším kole vědomě do boxů zajel i druhý hráč, aby smazal handicap prvního hráče a oba pak mohli férově bojovat o prvenství. I když nemusel, počkal, za což si získal obdiv můj i přítomných lidí.


A nakonec ještě jeden IT kameňák: 


Baví se dva "Ajťáci" (nebojte, nejedná se o nadávku) mezi sebou a první říká druhému: "Člověče, tak jsem byl v lékárně pro něco na oči, a že prý je nejlepší beta-karoten". "Beta-karoten?", říká ten druhý. "Být Tebou, raději bych si počkal na ostrou verzi."


Pěkný víkend za všechny přítomné i nepřítomné bloggery přeje


Tomáš

Comments (1)

  1. blogCZSK says:

    Radim> jen bych Tomasovu interpretaci doplnil, vite, ja jsem byl uplne ponoreny do sledovani toho zavodu a temer jsem se na toho druheho hrace oboril, kdyz umyslne do Pit stopu zajel, a naraz jsem si uvedomil ten velky smysl pro fair play … nactilety a uplne me v te chvili zahambil … to me nasledne naprosto nadchlo!

    Radim

Skip to main content