Krásné Vánoce!


Dnes nevyšel článek Co IT-týden dal. Blíží se totiž Vánoce, takže bychom vám za celý tým Technet Blogu chtěli popřát krásné Vánoce, hodně klidu a pohody, a především vše nejlepší do roku 2008!
Tak nějak tajně doufáme, že už máte všichni vypnuté počítače a tohle si přečtete nejdříve 2. ledna příštího roku :).Comments (9)

 1. Mr.Gentleman says:

  Počítač vypnutý nemám, protože jinak bych vám nemohl popřát, ať jsou letošní Vánoce vydařené i pro vás, ať vás čekají krásné dárky nejen z IT oblasti, ať vesele oslavíte silvestra a do nového roku 2008 ať vás provází síla :). Za čtenáře – Díky. Šťastné a veselé…

 2. Jan Hajek says:

  Za svou osobu přeji krásné prožití svátků TechNet týmu a všem čtenářům!

 3. radim2 says:

  Posledni tyden pred Vanocemi byl divocina (prace do dvou do rana apod.), ale mam z nej jeden opravdu hezky zazitek, ktery me zahral u srdce, a se kterym se urcite podelim v pristim Co IT-tyden dal.

  Diky vsem za duveru, opravdu si toho vazime a i nadale udelame maximum, pro co nejlepsi sluzby v ramci Microsoft TechNetu (dve velke nove veci jiz testujeme 🙂 ).

  Radim

 4. Marek Šimkovský says:

  Za sebe bych chtěl poděkovat celému TN týmu za to, že vše funguje jak má být, stará se o konference a hlavně za pomoc při čtvrtečním XBOX 360 WUG meetingu. Všem šťastné a veselé Vánoce bez poruch serveru, nervózních userů atd..;)

 5. zxevil151 says:

  c4mKqR r u crazzy? I told u! I can’t read!

 6. zxevil153 says:

  cgyZ7P r u crazzy? I told u! I can’t read!

 7. zxevil154 says:

  7N2w5w r u crazzy? I told u! I can’t read!

 8. zxevil154 says:

  7N2w5w r u crazzy? I told u! I can’t read!

 9. zxevil155 says:

  jBCcvV r u crazzy? I told u! I can’t read!

Skip to main content