Microsoft TechNet Shirt v1.0


Máme pár dní do Štědrého dne a mnozí z Vás by jistě od nás čekali jako chytrý reklamní tah HW recenzi na XBOX 360… Ba ne! Ten již jeden z Vás vyhrál ve „Vánoční soutěži s TN Blogem“. Tentokrát budeme originálnější a snad i „funny“.

Co vlastně znamená to Microsoft TechNet Shirt v1.0? Účastníkům letošních podzimních TN konferencí, by již mohlo začít svítat. Každý přednášející a každý člen TN týmu měl právě tuto košili na sobě! A já měl tu čest, ji pro Vás zrecenzovat.

IMG_9204

Košili pro TechNet tým vyrobila nejmenovaná společnost z Prostějova (ale může Vám dojít která…kolik známých textilek tam taky je :)). Výrobce však nešetřil a košili vložil do vínku krom 80% bavlny i 20% polyesteru, což činí celkově vzniklý materiál velice pohodlný a příjemný. Límeček nikterak do krku nedře, neškrtí, i s kravatou by měl padnout Vašemu krku jako ulitý, pokud máte vhodně zvolenou velikost. Barva – jak jinak než modrá, stejně tak i decentně ztmavené, vyšité logo „Microsoft TechNet“, které je umístěno nad levou náprsní kapsu. Zapínání je řešeno tradičně knoflíky, v tmavě modrém provedení, menší velikosti avšak zapínání by nemělo činit problémy ani těm z nás, kteří mají dlaně s poněkud větší „plošnou výměrou“. Budete tedy schopni být kdykoliv a velice rychle připraveni na poradu, meeting či nezávaznou drinking party a nebudete se muset bát, že byste byli „out“.

IMG_9206

Závěrem košili mohu všem jen vřele doporučit, a kdo by měl o ni zájem, měl by začít v TN Flashi sledovat rubriku s volnými zaměstnaneckými místy v MS :).

Testovaná verze: Microsoft TechNet Shirt v1.0, materiál: 1052/25263, fazona: 1733 BK, délka zad: 80 cm


:: Marek Šimkovský, WUG Žďár nad Sázavou

Comments (1)

  1. Matous says:

    Skoda, ze to neni 100% bavlna, jinak bych uvazoval o miste v MS.

Skip to main content