Radši připomínáme – Office 2007 SP1 ke stažení!


Ačkoli o tom psal už Martin Pavlis v pondělí, neuškodí to zmínit znovu. Předevčírem byl uvolněn ke stažení Service Pack 1 pro MS Office 2007. Podrobnější popis k němu najdete v databází KB článků.

Download:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=9EC51594-992C-4165-A997-25DA01F388F5&displaylang=en

- KFL


P.S. - Druhá a poslední nápověda k soutěži Technet Blogu - v tomto měsíci vyšlo už 12 článků. Není mezi nimi souvislost?

Comments (7)

 1. Pepek says:

  Pár postřehů (nerad bych, aby to vyznělo vyloženě ošklivě):

  SP1 má více jak 200 MB, což je možná polovina velikosti původní instalace. Nerad bych nabyl dojmu, že Office 14 budou jen opravená 12, protože se jednoduše víc nestihne… A že budou další SP, to asi budou :-), dost možná i kvůli drobným úpravám Office Open XML.

  Byl jsem trošku nervózní, když odkaz na SP1 visel na stránkách Microsoftu a nebyl funkční téměř do večerních hodin místního času, ta samá situace se opakovala i druhý den s odkazem na Knowledge Base. To by se stávat nemělo. I když tu je časový posun, soubor (stránka) by měla být na serveru dřív než odkaz na něj. Nic, stane se.

  Byla tu řeč o verzování Service Packů, nějak nerozumím ale dvěma věcem:  Proč se neuvádí na stránce ke stažení, že je to RTW (pokud je) a věc další – na Živě.cz bylo zmíněno, že v rámci Microsoft Update se tento SP objeví až za několik měsíců, na diskusi jsem pak našel poznámku, že v rámci tohoto upgrade už SP1 je (nemám zatím ověřeno). Jak je to tedy?

  K tomu ještě otázka: Kolik času se tak věnuje opravám v lokalizaci a jak vlastně zjistit, co se případně změnilo v lokalizované verzi? Ty popisované změny jsou řekněmě globální, možná by neškodilo dávat k nim poznámky "regionálních center". Nebo jen stačí si počkat na lokalizovaný článek v Knowledge Base?

  Petr

 2. Ondrej says:

  11? Tak, teraz ste to domotali!

 3. KFL-MS says:

  Ondrej> To bych musel umet pocitat :(. Samozrejme jich vyslo 12, hned opravim. Diky!

 4. Ondrej says:

  Len dúfam, že finálny článok uverejníte v podvečerných hodinách. Človek, ktorý je celý deň v práci (bez internetu) by bol znevýhodnený. 😉

 5. KFL-MS says:

  Ondrej> Vydani je planovane na 15:00 :). To zvladnete, ne? 😉

 6. Mr.Gentleman says:

  A v 16h by to nešlo? V 15h se teprve vracím z práce… 😉

 7. blogCZSK says:

  V 15h z prace? Waw, kdy mam nastoupit?? :)))

  Radim

Skip to main content