Dobytí Barcelony III. – o rok později (2007)


A jsme zase doma. IT Forum 2007 je za námi a dunící areál CCIB má zase na rok klid. Co říci v krátkém souhrnu? Příjemné počasí, příjemné město a vše ostatní, co známe z předchozích ročníků. Jen zase o trochu větší. Stovky přednášek, HOLů, interaktivních sessions, tisíce návštěvníků, desítky dotazů zodpovězených na Ask The Experts, noví známí a zase zážitek. Dlužno dodat, že letos nebylo nouzi ani o zábavu, protože vystavovatelé v hale hýřili nápady, jak přitáhnout návštěvníky. Jedním z nich byla už zmiňovaná formule a druhou atrakcí byl kouzelník na Dell stánku. Jeho karetní i číselné kousky (neboli close-up magic) byly naprosto neuvěřitelné a byť kolem něj těsně stáli lidé a všichni mu koukali na ruce ze všech stran, nikdo se nechytl. Zato všichni zírali :).

Letos s námi bylo pár "hostů", aby také mohli zakusit atmosféru velké IT akce. Martin Pavlis se mnou sloužil na stánku Ask The Experts, konkrétně v sekci Exchange Server a řádně si to užil (viz foto :). Druhým byl zástupce WUG Žďár nad Sázavou, kterého jsem za celý týden ani pořádně neviděl, protože neustále běhal po přednáškách a fotil ;). Počítám, že oba dva zveřejní něco ze svých zážitků, abych o tom nekafral pořád jen já.

Pro vás, kteří jste se letos do Barcelony nedostali, podotýkám, že jsou stále k dispozici záznamy z tzv. Virtual Side, a to ze všech jednotlivých dnů. Zároveň opakuji, že veškeré přednášky byly natáčeny v HD formátu pro Technet Spotlight, a jakmile budou k dispozici, dáme vám o tom vědět.

A teď už jen těch pár slíbených fotek (popisek se zobrazí při najetí myši nad obrázek):
Den před zahájením - pusto, prázdno.. A pro porovnání - druhý den (a pak že se v IT nekouří :)
Auditorium údajně pojme až 3000 lidí.. Výstaviště praskalo ve švech..
Nejrušnější část areálu - hlavní hala A hned po ní jedna ze tří jídelen .. přecijen 5000 lidí musí někde za 90 minut stihnout oběd :)
Simulátor formule, u kterého byla fronta.. Martin byl expertem na Exchange :)


- KFL
 

Comments (0)

Skip to main content