Dobytí Barcelony I. – o rok později (2007)


Loni jsme na téma IT Forum psali sérii článků a letos se o to pokusíme znovu. Rok od roku je největší evropská IT akce větší a větší. Zatímco v roce 2006 bylo přes 4000 účastníků, letos jich je už 5200 a podle všech informací je dalších 1200 na tzv. wait-listu. Všechny lístky byly vyprodány 6 týdnů před zahájením a konferenční centrum CCIB v Barceloně bylo rozšířeno o další sály, aby dokázalo pojmout nápor všech účastníků.

Celkem proběhne přes 1100 přednášek, k dispozici jsou hands-on-laby s instruktorem i bez, a samozřejmě nesmí chybět stánky Ask the experts. Během předchozích dvou dnů se CCIB začalo měnit z proběhlého TechEdu (vývojářská akce) na IT Forum. Sledovat organizační šrumec je vždy dechberoucí zážitek a to hlavní teprve přijde. Dnes akce začne odpoledne prvními přednáškami a bude trvat až do pátku, kdy mezi půl devátou ráno a šestou večer každý den poběží desítky dalších akcí. Do Barcelony se vždy sjíždí nejlepší prezentátoři (nechybí např. typicky oblíbení Rafal Lukawiecki a Ronald Beekelaar) a připraven je velmi zajímavý obsah na IT témata tak, aby návštěvníci mohli dostat přesně to, co potřebují.

V dalším článku přineseme fotky a první poznatky z akce. Tolik stručný úvod :).

- KFL

 

Comments (2)

  1. saamo says:

    Je to tady absolutně perfektní! :o) Člověk nestačí zírat, jak mají zmáklou organizaci! A musím Karle potvrdit, že Rafal Lukawiecky je opravdu výjimečný speaker. Byl jsem na jeho přednášce o Data Protection a celou dobu jsem ho nepřetržitě poslouchal… Kéž by takhle výjimeční byli i naši učitelé na gymnáziu xD

  2. Anabel_Yhanse says:

    Can I download hq (high quality) clips from Youtube?

    If I try web downloaders it gives me [FLV

Skip to main content