Co IT-týden dal: Zábava, prudiči, tajemno, napětí


Tomáš > KFL má dopoledne Home Office (pracuje z domova), takže mě nemůže sekýrovat (:o))). Říkal jsem si, že už na TechNet Blogu dlouho nebylo nějaké zábavné video. Rozhodl jsem se proto konat a s myšlenkou víkendu plného zábavy přikládám toto video:


Video: Xbox 360 commercial, Standof

Mě osobně video dostalo (:o))).Radim >
Nedávno jsem měl zajímavou diskuzi s kolegou, která se týkala komentování článků (obecně) a různých diskuzek apod. A hlavní téma bylo anonymní versus podepsané příspěvky. Obecně, když tyto dvě skupiny postavíte vedle sebe, tak si troufám říci, že ty podepsané jsou mnohem konstruktivnější, méně napřátelské... Také si myslím, že autorů vyloženě "agresivních anonymů" není obecně mnoho (neuvažuji o více-méně slušných anonymech), a tak mně vychází, že je mezi námi relativně malá "nekonstruktivní" hrstka prudičů, kteří ale dost často utváří negativní nálady (můžeme srovnávat např. se silničním provozem).


Můžete namítat, že si každý může psát co chce, ale... a říkat si také každý může co chce? Kolikrát "si říkáte", že byste někoho "zastřelil(a)" (dosaď si něco tvrdšího) :), ale řeknete to nahlas? Myslím, že ne... a stejné je to se psaním, ale tam chybí ten oční kontakt na který daný prudič "nemá k...e" 🙂


KFL > Dnes je to tady skoro samá polemika, tak já přidám něco prozaičtějšího, zato však tajemnějšího :). Těšíte se na Vánoce? Nezdá se, ale přijdou už za chvíli. A vzpomenete si na loňský vánoční webcast? Záměrně nedávám odkaz ;). Letos jsme dloooouze přemýšleli, co na vás přichystáme pro nadcházející čas klidu a míru. A co myslíte? Na něco jsme přišli. Dokonce na dvě záležitosti. Víc vám ale neřeknu, protože bych zkazil překvapení. Pro vás je nejdůležitější sledovat náš blog, protože tady je to místo, kde všechno začíná, běží a také končí.


Krásný víkend vám přejí,
T. + R. + KFL
 

Comments (5)

 1. prudic says:

  sam ses prudic, tak si tady lesti svoje ego

 2. zxevil150 says:

  ZLx5Oe r u crazzy? I told u! I can’t read!

 3. zxevil151 says:

  naFkYg r u crazzy? I told u! I can’t read!

 4. zxevil154 says:

  1UmUj9 r u crazzy? I told u! I can’t read!

Skip to main content