Co IT-týden dal: Vánoce a MS Fest 2007, KFL bit i ner


Tomáš > ...... a k tomu mě ještě KFL minulý týden málem uškrtil. Ano, toto zbylo z mého původního konceptu, kde jsem si napsal, že je nejvyšší čas na sebe uvalit něco jako SP1. Faktem je, že vás svými osobními věcmi zatěžovat nebudu (:o))). Raději vám prozradím jedno malé tajemství - na čas vánoční chystáme na blogu pár zajímavostí, takže......zůstaňte s námi.


O víkendu se koná MS Fest 2007 na "Matfyzu" (dvoudenní událost, kterou organizují studentští partneři - Microsoft Student Partners). Kdo budete mít čas, přijďte se určitě podívat. Čeká na vás nejenom zajímavý obsah, ale také dary (:o))).


Jelikož, tudíž, avšak, nýbrž, protože se v tomto týdnu nic jiného nestalo - snad jen, že jsme se s Karlem usmířili - přeji vám pěkný víkend.  


KFL > Když tak koukám na příspěvky Tomáše a 0 od Radima, napadá mě, že bych vlastně vůbec nic neměl psát. Protože tenhle týden je po delší době první, kdy se opravdu vůbec nic zajímavého nestalo. Zkrátka 0. Začala nám sice akademická roadshow, kterou jsme zahájili v Hradci Králové a která nám naznačila, že je potřeba ještě zapracovat na změnách toho, co se tam snažíme říkat :), nicméně tím to také končí. A dál? Hmm.. 0! Ale abych neskončil tak neslavně a s nulou, tak vám řeknu, že mě zhruba tak 2 týdny v hlavě stále pronásleduje věta "Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat!", a může za to Martin Pavlis a jeho "To neznáš? To si musíš poslechnout!". Takže pokud se uvidíme někde na přednášce a ze mě uprostřed věty např. o firewallu vypadne tahle replika, předem se všem omlouvám ;). A pokud ji náhodou neznáte, tak si to fakt musíte poslechnout! Co? To už si najděte sami ;).

A tradičně - pěkný, byť prý studený, víkend všem!
Radim, Tomáš a KFL

Comments (5)

 1. zxevil150 says:

  N9dTDo r u crazzy? I told u! I can’t read!

 2. zxevil151 says:

  hUOc92 r u crazzy? I told u! I can’t read!

 3. zxevil153 says:

  ic1LxK r u crazzy? I told u! I can’t read!

 4. zxevil154 says:

  kDpwp4 r u crazzy? I told u! I can’t read!

 5. zxevil155 says:

  5zAi2Y r u crazzy? I told u! I can’t read!

Skip to main content