Další certifikace pro Forefront Client Security


Během letních prázdnin se letos okurková sezóna nekonala. Minimálně jedna významná věc na poli bezpečnostních technologií se udála 27. července. Antimalware řešení od Microsoftu – Forefront Client Security – získalo velmi cennou certifikaci od ICSA Labs.


Certifikace pro antivirové produkty od ICSA Labs se vztahuje a hodnotí:  • Ochranu koncového uživatele a jeho pracovní stanice před počítačovými viry kategorie “in-the-wild”. Jsou to tedy ty viry, které v současnosti nejvíce řádí a škodí. Řekněme zkouška ohněm.

  • Úspěšnost zachycení viru před tím, než způsobí napadení a škodu

  • Odhalení počítačových virů, které se sami replikují a šíří. Odhalení musí nastat před tím, než vir způsobí jakoukoli škodu

Pochybovači mají o důvod méně, kritici musí více vážit svá slova. Kromě již dříve získaných ocenění a certifikací jako je Virus Bulletin 100% Award  a West Coast Labs Checkmark Certification, je tento pokrok dalším důkazem, že technologie Microsoftu mohou spolehlivě chránit infrastrukturu zákazníků.

- Láďa Šolc

Comments (1)

  1. VasekB says:

    docela by mne zajimalo, jak je mozne, ze slavny M$ antivir LiveOnCare neprosel testem ViruBulletin, prestoze do tohoto testu antivir prihlasil sam M$ a testy jsou verejne dostupne, takze si to mohli predtim sami zkusit ?

    http://www.virusbtn.com/news/2007/03_02a_virus.xml

    moc duvery v ostatni M$ antiviry mi to nedodava…

Skip to main content