Co IT-týden dal – konference, konference, konference


KFL > Tento týden to bude opravdu jednoduché, protože se všechno, a to míním doslova, točilo kolem Technet konferencí. Poslední organizační schůzky, křížové kontroly veškerých věcí, poslední generálky prezentací, a ve finále potom jen obligátní "teď aby to všechno klaplo". Jsem prost toho, abych se předem plácal po ramenou, protože reálný dopad a úspěch akce zjistíme až po vyhodnocení dotazníků od návštěvníků. Kterých mimochodem opravdu dorazilo hodně :). Z čeho ale radost mám a můžu ji vyžvanit, je fakt, že z organizačního hlediska klaplo úplně všechno. A tím míním opravdu všechno, což se dá považovat za malý zázrak :). Do Brna v neděli vezeme většinu realizačního týmu, takže je vcelku reálný předpoklad, že se to stejným způsobem povede i tam. Zkrátka musí :).
Abychom ale nebyli jen na té pozitivní vlně, musím alespoň stručně zmínit jedno "mínus", které nás provázelo během včerejšího dne, a které se i objevilo v mnoha dotaznících, které jsme namátkou prohlíželi. A byly jím autobusy mladých (a za pár let budoucích) IT odborníků, kteří na konferenci dorazili. Bohužel bez dozoru. Což je klíčová věta, kterou není potřeba dále rozvíjet.
A kromě toho všeho je nutno zmínit totální vyčerpanost všech organizátorů a speakerů, nicméně o tom se rozepíšou kluci :).

Radim > Konference, konference... mou lehkou únavu po první konferenci (čti - byl jsem úplně mrtvý) jsem kompenzoval ranním zanevřením na doktora a "log-in-em v 9:50" (opět k překladu: čti pustil jsem k vodě celý ranní program). Ale už se těším do Brna. Doma jsem si udělal malou radost - Xbox 360, hmmm... dilema tedy zní: "Ordinace v růžové zahradě, nebo Forza2 Motorsport"??? 🙂


Tomáš > Za sebe mohu dodat, že se plně ztotožňuji s Radimem ve vztahu k únavě a nedostatku času. Nicméně vím, že si o víkendu konečně odpočinu (čti příští víkend, neboť do té doby včetně tohoto víkendu to bude samá firemní aktivita). Brněnské návštěvníky TechNet konference navnadím, aby přišli. Bude se opravdu na co dívat a konference je fakt zábavná a vtipná. To znamená, že v pondělí si vemte v "Hokně" dovolenou, volno, či se nějak originálně vymluvte, sedněte na "Šalinu" a doražte na TechNet (:o))). A jeden "profláklý" IT vtip ze staré kuchyně na konec. Co vznikne, když se dá dohromady osm trilobitů. No přece jeden trilobajt (:o))). A nakonec jedna rada: Není 65535 jako 100.000 (:o))).


Za všechny z blogu přejí příjemný víkend,
KFL, Radim a Tomáš

Comments (2)

 1. Parsley says:

  Letošní TechNet se mi opravdu líbil. Byl technický a Ftipný "o). Scénky před vlastními prezentacemi neměly chybu. Obzvláště scnénka Martina s Karlem! K této scénce mám jen drobný detail k její dokonalosti: "Martine používáš nevhodný zubní kartáček!" "o)).

  Vivat TechNet07

  Parsley

  PS: Radime tvoje dilema má jasného vítěze … Forza2 Motorsport.

 2. radim2 says:

  Drahy Parsley, diky za vyreseni dilema, hned jdu za zenou 🙂

Skip to main content