Co IT-týden dal: hrejte si v práci a tak jde čas


Radim> Tak jak jsem v minulém "Co IT-ýden dal" psal, vyrazil jsem na cesty a při té příležitosti měl příjemnou diskuzi s Jirkou Burianem (ještě do nedávna se staral o developery a dříve dělal i TechNet konference), že vlastně máme nejlepší práci v Microsoftu, nic neprodáváme, podporujeme kluky z komunit (MVPs, ...), pracujeme na rozvoji Microsoft TechNetu/MSDN, máme kolem sebe super lidi, nejsme svázaní žádnými "guidance" a vlastně je jen a jen na nás, jak našich cílů dosáhneme. A víte co? Vy můžete mít stejnou práci! 🙂 Slovenská pobočka totiž nově tuto pozici (IT Pro Audience Manager) otevírá. Za sebe mohu říci - vřele doporučuji... jen si hrejte :D)


Tomáš> Jelikož patřím mezi lidi, kteří si s Radimem také hrají (:o))), tak snad oceníte aktuální číslo TechNet Flash zpravodaje, na kterém jsme si tento týden při dokončovacích pracech docela vyhráli. A teď v krátkosti, co se událo za skoro již uplynulý týden:
- kolega se oženil (cca před dvěma hodinami) - všechno nejlepší Luďku (:o)))
- zúčastnil jsem se setkání Windows User Group v Bratislavě na téma SQL Server 2005/2008
- cestou domů z Bratislavy se mi vylil v autě burčák - takže si dokážete představit ten odér, když jsem ráno do auta nasedal
- připravovali jsme TechNet Flash zpravodaj a byli na prohlídce prostor, kde se bude konat pražská TechNet konference (kdo jste se ještě neregistroval, určitě tak učiňte. Bude se na co dívat)
- a pak je celá řada dalších aktivit (v přípravě je již licenční příspěvek na téma: "Licencování serverových produktů"), kterými podporujeme IT Pro komunitu a snažíme se, aby se vám to, co děláme pro vás, líbilo.


KFL> Stále na dovolené, ale asi se mu tam líbí, neboť nedošlo k situaci, že bychom s Radimem od něj dostali jakýkoli elektronický vzkaz. A tak vám alespoň jménem KFL a ostatních přejeme pěkný víkend


KFL (stále dovolenkující) + Radim  & Tomáš

Comments (0)

Skip to main content